Başsoy Hemşerilerini Ergan Dağı Kayak Tesislerine Bekliyor

Başsoy Hemşerilerini Ergan Dağı Kayak Tesislerine Bekliyor :Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Ak Parti İl Başkanı Burhan Çakır ile birlikte Ergan Dağı Kayak Tesislerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette bir açıklama yapan Başkan Başsoy şu görüşlerde bulundu; “Uzun yıllardır hayalini kurduğumuz Ergan Dağı Kayak pistine büyük yatırımlar yapıldı. Duble yollarıyla telesiyej ve teleferikleriyle ülkemizin en modern kayak Tesislerinden biri oldu. Dünyanın en uzun 2. pistlerinden birine sahip olan Ergan Dağı kayak merkezimizi geçtiğimiz günlerde ziyaret eden Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar dünya kayak şampiyonalarının yapılacağı en önemli merkezlerinden biri olacağını söyledi. Bu yıl Kar bereketiyle geldi. Tüm yurtta etkili olan kar yağışı sayesinde bütün kayak merkezleri şenlendi. Hemşehrilerimizi kayak merkezimizin tadını çıkartmaya davet ediyoruz” dedi.Başkan Başsoy daha sonra spor yapan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

bassoy-hemserilerini-ergan-dagi-kayak-tesislerine-bekliyor

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,498