Bolu’da kayaklı koşu heyecanı

Bolu’da kayaklı koşu heyecanı :Türkiye Kayak Federasyonu Kayaklı Koşu B Ligi Yarışması, Bolu’nun Gerede ilçesinde yapıldı.Arkut Dağı Kayak Merkezi’nde gerçekleştirilen yarışmaya, Sivas, Niğde, Bolu, Kırşehir ve Nevşehir’den olmak üzere 98 sporcu katıldı. Kayakçılar, büyükler, gençler, yıldızlar ve minikler kategorilerinde, 10,5 ve 2,5 kilometrelik parkurlarda kıyasıya mücadele etti. Yarışların birinci gününde klasik, ikinci gününde ise serbest teknik olarak mücadele edildiğini ifade eden Kayak Federasyonu Merkez Hakem Yönetim Kurulu Üyesi Engin Ulukan, “B Grubu’nda batı illerinden katılan sporcular mücadele ediyor” dedi.

Bu haber Google arama motoru kullanılarak Kaynak Site olan bu site den alıntı yapılmıştır. Haberin tüm sorumluluğu kaynak siteye aittir ve sitemiz bu haber dolayısı ile sorumlu tutulmamalıdır. Buna rağmen haberin kaldırılmasını istiyorsanız lütfen yukarıdaki tekzip linklerinden haberin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

boluda-kayakli-kosu-heyecani

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,848