Bursa Teferrüç – Oteller Teleferik Hattı Haziran 2015’e Kadar Geçerli Fiyat Tarifesi

Bursa Teferrüç – Oteller Teleferik Hattı Haziran 2015’e Kadar Geçerli Fiyat Tarifesi : Halk günü uygulaması bulunmamaktadır.Biletlerin geçerlilik süresi 6 aydır. Hava koşullarındaki olumsuz gelişmeler harici haftanın 7 günü 08.20.00 saatleri arasında, seferler durmaksızın yapılır. Hava durumundan kaynaklı “hizmet verememe” durumunda, Bursa Teleferik sosyal medya hesaplarından ve web sitesinden duyuru yapılır.

Tek Yön ücreti Teferrüç-Oteller Bölgesi ya da Oteller Bölgesi-Teferrüç arasındaki “tek yön” biletler için uygulanır. Ara istasyon olan Kadıyayla’da şu an için bilet alınması söz konusu değildir.

Türkiye çapındaki tüm okulların öğrencileri “o yıla ait bandrol bulunan, öğrenci kimlik kartlarını” göstererek, % 50 indirimli fiyattan yararlanabilirler.

Engelli Belgesini göstermek zorunludur. Engel derecesi % 50’nin üstünde olan yolcuların refakatçileri de % 50 indirimli bilet alırlar. Ancak engelliliğin %50’den az olması durumunda, refakatçilere “tam bilet” tarifesi uygulanır.

Her kabinde 8 kayak takımı ile 2 snowboard taşıyacak bölümler bulunur. Kabinin dışındaki bu alana yolcular, kayaklarını ve snowboardlarını kendileri koymalıdır.

• Kredi kartı ve BUKART geçerlidir. Tüm kredi kartlarıyla bilet alımı yapılabilir, BUKART ile “bilet almaya gerek kalmadan turnikeden” geçiş yapılabilir.

BİLET SATIŞ KANALLARI

• Bursa Teleferik Teferrüç İstasyonunda ki, dijital bilet sistemi kullanılan gişelerden.
• Turizm acentelerinin gruplara ve şirketlere özel projeleri için Bursa Teleferik A.Ş. yönetimi ile karşılıklı görüşülebilir.

bursa-teleferik-teferruc-oteller-hatti-haziran-2015e-kadar-gecerli-fiyat-tarifesi

bursa-teleferik-teferruc-oteller-hatti-haziran-2015e-kadar-gecerli-fiyat-tarifesi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

14 / 1,466