Davraz kayak merkezi dolup taşıyor

Davraz kayak merkezi dolup taşıyor :Isparta’daki 2635 rakımlı Davraz Dağı’ndaki Karlıyayla Kış Sporları Turizm Merkezi, kayak tutkunlarını bu yıl erken ağırlamaya başladı. Sadece Türkiye’den değil Avrupa, Rusya, Ukrayna ve Ortadoğu ülkelerinden yoğun ilgi gören Davraz Kayak Merkezi, çığ ve kaybolma tehlikesi olmayan, hem Alp hem de Kuzey disiplini kayak yapılabilen nadir merkezlerden biri olarak gösteriliyor. Davraz Kayak Merkezi’nde 122 oda 280 yatak kapasiteli Sirene Davraz Otel ile 17 oda 55 yatak kapasiteli Isparta Davraz Otel’in doluluk oranı, yüzde 90’ı aştı.

PİST DOLDU
Davraz’ın tüm bu özellikleriyle kışın tatilini geçirmek isteyenlerin ve kayak severlerin her ihtiyacına cevap verebileceğini söyleyen Isparta Kayak İl Temsilcisi Cengiz Kazaz, geçen yıllara göre erken yağan karın bütün pistleri doldurduğunu belirtti. Zirvede kar kalınlığının 2 metreyi bulduğunu aktaran Kazaz, karın çok yumuşak, kalitesinin de kaymaya çok müsait olduğunu anlattı.

davraz-kayak-merkezi-dolup-tasiyor

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,564