Davraz Kayak Merkezi piyongo biletinde

Davraz Kayak Merkezi piyongo biletinde :Davraz Kayak Merkezi görseli, Milli Piyango’nun ocak ayında yapacağı çekiliş biletlerinde yer alacak.

Isparta Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Davraz Kayak Merkezi’nin son yıllarda önemli kış turizm merkezlerinden biri haline geldiği belirtildi.

Merkezin tanınırlığının artması adına Isparta Valisi Vahdettin Özkan’ın birtakım girişimlerde bulunulduğunun belirtildiği açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Özkan’ın Milli Piyango İdaresi ile yapmış olduğu görüşmeler neticesinde, Milli Piyango’nun 29 Ocak 2016 tarihli çekilişi için satışa sunulacak biletlerde, Davraz Kayak Merkezinin fotoğrafının yer almasını sağladı. Milyonlarca basımı ve satışı yapılması beklenen bileti, son yıllarda kış turizminde parlayan Davraz Kayak Merkezinin çok sayıdaki insanın dikkatini çekmesini ve Isparta’nın tanıtımına büyük katkı sağlanması bekleniyor.”

davraz-kayak-merkezi-piyongo-biletinde

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,502