Eğlencesi Bol Gençlik Festivali Davraz Unifest ‘e Ünlü Yağmuru

Eğlencesi Bol Gençlik Festivali Davraz Unifest ‘e Ünlü Yağmuru :Isparta Valiliği ev sahipliğinde Davraz Kayak Merkezi’nde ilk kez düzenlenecek olan “Davraz Unifest”; üniversite öğrencilerinin buluşma noktası olacak ve Anadolu Treni 8 yıl sonra Isparta’ya gelecek.

Isparta Valiliği ev sahipliğinde Davraz Kayak Merkezi’nde ilk kez düzenlenecek olan “Davraz Unifest”; üniversite öğrencilerinin buluşma noktası olacak ve Anadolu Treni 8 yıl sonra Isparta’ya gelecek. Bu yıl 9-11 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan festival, onlarca etkinlik ile misafirlerine unutulmaz 3 gün yaşatacak.

Ankara ve İzmir’den Anadolu Treni ile gelecek olan misafirlerin konforlu vagonlarda konaklayacağı,”Eğlencesi Bol Gençlik Festivali”nde; diğer illerden gelen gençler ise bölge otellerinde misafir edilecekler. Ayrıca İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinden bölgeye uçak ve otobüsler ile turlar da düzenlenecek.

Her fırsatta Davraz Kayak Merkezi’nin daha iyi bir noktaya taşınması gerektiğini, belirten Isparta Valisi sayın Vahdettin Özkan da; tüm gençleri Davraz’da yer alacak ve unutulmaz anlar yaşatacak olan Davraz Unifest’e davet etti.

-Sınırsız Eğlence

Eğlencenin sınırlarının zorlanacağı Davraz Unifest’e bu yıl ünlü isimler damgasını vuracak. Bu amaçla; gençlerin en gözde isimlerinden biri haline gelmiş; pek çok ünlü isimle çalışmış ve Amerika dahil birçok yurt dışı konseri düzenlemiş olan Türkiye’nin en iyi DJ’lerinden David Şaboy; benzersiz performansı ile 9 Şubat’ta Davraz Unifest’te adını bir kez daha duyuracak.

10 Şubat Salı günü ise Türkiye Gençlik Ödülleri En İyi Şarkı Kategorisi’nde aday olarak gösterilen Doğukan Manço ve Tuğba Yurt; gençlere “Sinirlerinize hakim olun” diyecek. Davraz Unifest’te bulunacak olmanın verdiği heyecanı dile getiren ikili; festivalin en görkemli konserine imza atacak. Saat 21.00’de başlayacak olan müzik ziyafeti ile gençler unutulmaz anlar yaşayacak.

-Gösteriler ve Renkli Etkinlikler

Yer alacak olan onlarca etkinliğin yanı sıra; DJ Mesut Öztürk “Canlanın Sallanın” performansı ve 90’ların en beğenilen şarkılarını sergilerken, MC Mustafa Karslıoğlu da Davraz Unifest misafirlerine “Çok Canlı Show”u ile 3 gün boyunca doyumsuz yarışmalar ve showlarla eşlik edecek.

eglencesi-bol-genclik-festivali-davraz-unifeste-unlu-yagmuru

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

16 / 1,612