Erciyes Kayak Merkezi Dünyanın En Rahat Yeri Oldu

Erciyes Kayak Merkezi Dünyanın En Rahat Yeri Oldu :Dünyanın 60’tan fazla ülkesine yataklarını ihraç eden BRN Yatakları, şimdi de Erciyes Kayak Merkezi’ndeki kızakçıların güvenliğini sağlıyor.

BRN Yataklarının ‘Dünyanın En Rahat Yeri’ sloganıyla her ihtiyaç ve isteğe yönelik geliştirdiği yatakları, yarı yıl tatilinde 500 bin kişiyi ağırlama başarısı gösteren dünyanın en uzun pistleri arasında yer alan Erciyes Kayak Merkezi’nde güvenlik duvarı oldu. Kızak pistindeki 100 metrelik finiş alanına yerleştirilen 40 BRN yatağı, özellikle minik kızakçıların güvenle kaymalarını sağlıyor.

İş güvenliği ve sağlığına üretim sırasında önem veren bir firma olduklarını anımsatan BRN Yatakları Genel Müdürü Berna İlter, Erciyes’te de çalışmaların amaca ve ihtiyaca yönelik en iyi şekilde tasarlandığını vurguladı. Erciyes’in güvenliği ön planda tutan bir kayak merkezi olduğunun altını çizen İlter, “BRN Yatak olarak Kayseri’nin sembollerinden Erciyes’te kayak için dünyanın dört bir yanından gelen tatilcilerin güvenliğini sağlarken, renkli tasarımlarla da bunu eğlenceli hale getirmeyi hedefledik” dedi.

İlter, oluşturdukları yumuşak duvarların kayak yapılan alanları ve yayaları birbirinden ayırdığını da belirterek, “BRN Yatak olarak Erciyes’te kızak sporu yapan tatilcilerin rahatlığı ve güvenliği artık bize de emanet. Güvenli iniş sağlayan ve çarpmanın etkisiyle oluşabilecek yaralanmaları önleyen yataklarımız kızakçılardan tam not aldı. BRN Yatakları sayesinde kızakçılar için ‘dünyanın en rahat yeri’ Erciyes oldu” diye konuştu.

brn-yataklari-erciyes-kayak-merkezinde-guvenlik-duvari-oldu

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,607