Erciyes Kayak Merkezi ’ni 60 bin kişi ziyaret etti

Erciyes Kayak Merkezi ’ni 60 bin kişi ziyaret etti :Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ile dünya çapında kış turizm merkezi haline gelen Erciyes, hafta sonu ziyaretçi akınına uğradı. Cumartesi ve pazar gününü Erciyes’te geçirenlerin istatistikleri çıkarıldı. 60 bin kişi kayak merkezine geldi.

Erciyes Kış Turizm Merkezi’ne Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu yatırımlar meyvelerini vermeye başladı. Kayseri ve Kayseri dışından on binlerce kişi hafta sonunu Erciyes’te geçirdi. Erciyes AŞ verilerine göre hafta sonu mekanik tesisleri yaklaşık 17 bin kişi kullanarak farklı zorluk derecelerindeki kayak pistlerinde kayak yapmanın zevkini yaşadı.

Kayak ve kızak yapanların yanı sıra binlerce kişi piknik yapmak için Erciyes’e çıktı. Yoğun bir araç trafiğinin yaşandığı Erciyes’te otoparklar da tamamen doldu. Piknikçilerle birlikte Erciyes’teki ziyaretçi sayısı 60 bini buldu.

erciyes-kayak-merkezini-60-bin-kisi-ziyaret-etti

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,498