Erciyes Kayak Merkezinde Kar Kalınlığı 1 Metreye Ulaştı

Erciyes Kayak Merkezinde Kar Kalınlığı 1 Metreye Ulaştı :Kayseri’de dün başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı sonrasında Erciyes Kayak Merkezi’nde kar kalınlığının bir metreye kadar ulaştığı öğrenildi.

Erciyes Kayak Merkezi yetkililerinden alınan bilgiye göre, dün başlayan yoğun kar yağışı sorasında kayak merkezinde kar kalınlığının bir metreye kadar ulaştığı öğrenildi. Kent merkezinde de etkisini sürdüren kar yağışı sonrasında kar temizleme ekipleri Sabah saatlerinden itibaren vatandaşların yoğun olduğu bölgelerde kar temizleme çalışmalarına başladı.

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre kar yağışının bugün ve yarın devam etmesinin beklendiği, Perşembe günü ise hava sıcaklığının sıfırın altında 14 dereceye kadar düşmesinin tahmin edildiği öğrenildi.

erciyes-kayak-merkezinde-kar-kalinligi-1-metreye-ulasti

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

13 / 1,650