Erciyes Kayak Merkezi’ne Yılın İlk Karı Düştü

Erciyes Kayak Merkezi’ne Yılın İlk Karı Düştü :Kayseri’de gündüz saatlerinde başlayan sağanak yağış dik kesimlere kar olarak düştü. Pınarbaşı, Sarız kazalarının yanında Erciyes Kayak Merkezi’ne düşen kar yağışı gösterişli oldu . Erciyes dağ yolunda kar kalınlığı 10 santimetreyi aşınca belediye ekipleri yol açma çalışmalarına başladı.

Kayseri’de gündüz gösterişli olmaya başlayan sağanak yağış tesirini sürdürüyor.Il merkezi ve civarına yağmur düşerken Pınarbaşı, Sarız, Bünyan, Tomarza benzeri kazalarda de kar yağışı gösterişli olmaya başladı. İlçelerde kar yağışıyla beraber kar kalınlığı 5 santimetreye erişti . Erciyes Kayak Merkezi’nde ve Erciyes Dağı doruğuna düşen kar ise gösterişli oldu . Kayak merkezi dolaylarında süren yağışla beraber kar kalınlığı 10 santimetreyi aştı. Megakent Belediyesi ekipleri ise kayak merkezi yolunda kar kürüme çalışmalarına başladı. Kar yağışının birden çok zaman ek olarak gösterişli olması bekleniyor.

erciyes-kayak-merkezi-icin-yuruyen-bant-ihalesi-2

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,648