Günübirlik Ziyaretçiler Uludağı Çöplüğe Çeviriyor

Günübirlik Ziyaretçiler Uludağı Çöplüğe Çeviriyor :Kış ve doğa turizmin merkezi Uludağ’a tatil için gelen ziyaretçiler ardında çöp yığınları bırakıyor.Bursa’nın incisi Uludağ günü birlik tatilcilerin attığı çöplerden dolayı çöplüğe dönüşüyor. Oteller bölgesine uzanan 9 kilometrelik dünyanın en uzun teleferik hattıyla birlikte ulaşımın 22 dakikaya düştüğü Uludağ’da bırakılan çöpler, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından temizleniyor. Görevliler sabahın erken saatlerinde temizliğe başlarken, doğa severler önemli olanın çevreyi kirletmemek olduğunu belirtti.

Uludağ’da özel bir otelde çalışan Yakup Kaşın, “2 metreyi geçen karda her yere araçların girmesi mümkün olmadığını görüyoruz, çöplerin aynı zamanda yaban hayvanlarının bölgeye çekiyor. Gelen ziyaretçiler çevreye saygılı olmalı” dedi.

gunubirlik-ziyaretciler-uludag-i-copluge-ceviriyor

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,542