Ilgaz Kayak Merkezi Lodostan Etkilenmedi

Ilgaz Kayak Merkezi Lodostan Etkilenmedi :Ilgaz’daki kayak merkezi lodostan etkilenmedi- Türkiye’nin kış turizm merkezlerinden Ilgaz Dağı’ndaki Yıldıztepe Kayak Merkezi’nin etrafını çevreleyen dağlar sayesinde lodostan etkilenmemesi, tatilcileri sevindirdi Türkiye’nin kış turizm merkezlerinden Ilgaz Dağı’ndaki Yıldıztepe Kayak Merkezi’nin etrafını çevreleyen dağlar sayesinde lodostan etkilenmemesi dolayısıyla hafta sonu ziyaretçi yoğunluğu yaşandı.

Ilgaz’daki kayak merkezi lodostan etkilenmedi- Türkiye’nin kış turizm merkezlerinden Ilgaz Dağı’ndaki Yıldıztepe Kayak Merkezi’nin etrafını çevreleyen dağlar sayesinde lodostan etkilenmemesi, tatilcileri sevindirdi Türkiye’nin kış turizm merkezlerinden Ilgaz Dağı’ndaki Yıldıztepe Kayak Merkezi’nin etrafını çevreleyen dağlar sayesinde lodostan etkilenmemesi dolayısıyla hafta sonu ziyaretçi yoğunluğu yaşandı.Kayak antrenörü Emre Erdem, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yıldıztepe Kayak Merkezi’nin güzel sezon geçirdiğini, tatilcilerin bölgeye ilgisinin arttığını söyledi. Kayak merkezinin, etrafının dağlar ve ormanla çevrili olmasından dolayı lodostan etkilenmediğini anlatan Erdem, “Diğer bazı kayak merkezlerindeki tesisler ve lifler kapalı durumda. Etrafının kapalı olması nedeniyle Yıldıztepe’de olumsuzluk yaşanmadı. Telesiyej çok rahat çalışıyor. Gelenler tabii ki bu durumdan çok memnun” diye konuştu.Erdem, zirvelere yaklaştıkça 1,5 metreye yakın kar kalınlığı olduğunu vurgulayarak, merkezin son yılların en yoğun sezonunu geçirdiğini, hafta sonları da günübirlik ziyaretçilerin akınına uğradığını dile getirdi.İstanbul’dan gelen tatilcilerden Mehmet Kolbaşı da okulların yarıyıl tatiline girmesiyle kayak merkezine geldiklerini belirterek, “3 gündür buradayız. Ortam çok güzel. Lodos uyarısında tedirgin olmuştuk ama burası hiç etkilenmedi. Bu da bizi mutlu etti” dedi.

ilgaz-daki-kayak-merkezi-lodostan-etkilenmedi

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 2,216