Kar üstünde akrobasi

Kar üstünde akrobasi :Kar kalınlığının 3 metreye yaklaştığı komşu kent Bolu’daki Kartalkaya Kayak Merkezi’nde snowboard eğitmenlerinin yaptığı akrobasi gösterisi büyük ilgi gördü.

Başkentli kayaseverlerin uğrak noktalarından biri olan Kartalkaya’da tesisler, farklı etkinlikler düzenleniyor. Bölgede bulunan bir otelde görevli snowboard eğitmenleri, bu kapsamda gösteri sundu. Kayarak havada takla atan, kar üzerinde yatanların üzerinden atlayan eğitmenler yoğun ilgi gördü. Gösterileri ilgiyle izleyen vatandaşlar, renkli anları bol bol fotoğraf çekerek ölümsüzleştirdi.

HEYECAN DORUKTA

Snowboard okulunun Direktörü Timucin Doğan, 20 yıldır profesyonel olarak snowboard eğitmenliği yaptığını belirterek, “Kayak ile snowboard ayrı birer spordur. Kayak alışılan refleks duruşundadır, yan durup düz gitmeye çalışmak. Doğa sevgisi, barış ve heyecanı hissetmek isteyenlere snowboardı tavsiye ediyorum” diye konuştu.

kar-ustunde-akrobasi

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

13 / 1,541