Kartalkayada Kar Kalınlığı 1,5 Metreye Düştü

Kartalkayada Kar Kalınlığı 1,5 Metreye Düştü :Kayak merkezlerinde son durum- Türkiye’deki kayak merkezlerinde en fazla kar kalınlığı 170 santimetreyle Uludağ’da, en düşük kar kalınlığı ise 2 santimetreyle Samsun Ladik’te ölçüldü En fazla kar kalınlığı 170 santimetreyle Bursa’daki Uludağ Kayak Merkezi’nde, en düşük kar kalınlığı ise 2 santimetreyle Samsun’daki Ladik Kayak Merkezi’nde ölçüldü.

Türkiye’deki kayak merkezlerinde en fazla kar kalınlığı 170 santimetreyle Uludağ’da, en düşük kar kalınlığı ise 2 santimetreyle Samsun Ladik’te ölçüldü En fazla kar kalınlığı 170 santimetreyle Bursa’daki Uludağ Kayak Merkezi’nde, en düşük kar kalınlığı ise 2 santimetreyle Samsun’daki Ladik Kayak Merkezi’nde ölçüldü. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, Uludağ’ı, 145 santimetreyle Bolu’daki Kartalkaya, 135 santimetreyle Elazığ’daki Hazarbaba, 115 santimetreyle Isparta’daki Davraz, 110 santimetreyle Kocaeli’ndeki Kartepe kayak merkezleri izledi.Diğer kayak merkezlerindeki kara kalınlıkları da Erzurum’daki Konaklı Kayak Merkezi’nde 103, Palandöken Kayak Merkezi’nde 98, Kastamonu’daki Ilgaz Kayak Merkezi’nde 85, Kayseri’deki Erciyes Kayak Merkezi’nde 84, Kars’taki Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde 75, Çankırı’daki Yıldıztepe Kayak Merkezi’nde 40, Ankara’daki Elmadağ Kayak Merkezi’nde 5, Samsun’daki Ladik Kayak Merkezi’nde 2 santimetre olarak ölçüldü. -Kartalkaya’da sömestir bereketi.

kartalkaya-da-kar-kalinligi-1-5-metreye-dustu

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

17 / 3,571