Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası’na Doğru

Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası’na Doğru :Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası’na doğru- Ankara Büyükşehir Belediyesi kayak takımı Ilgaz’da Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor Ankara Büyükşehir Belediyesi kayak takımı, 6-8 Mart’ta yapılacak Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını Yıldıztepe Kayak Merkezi’nde sürdürüyor.

Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası’na doğru- Ankara Büyükşehir Belediyesi kayak takımı Ilgaz’da Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor Ankara Büyükşehir Belediyesi kayak takımı, 6-8 Mart’ta yapılacak Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını Yıldıztepe Kayak Merkezi’nde sürdürüyor.Takımın antrenörü Fatih Yüksel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mart ayında Bolu’da yapılacak şampiyonaya 12 sporcuyla Ilgaz Dağı’ndaki Yıldıztepe Kayak Merkezi’nde hazırlandıklarını söyledi. Kayak takımının 8 gün boyunca kamp yapacağını dile getiren Yüksel, “Türkiye’de kayaklı koşu alanındaki 1 numaralı yer Yıldıztepe’dir. En iyi pist onayının verildiği yer de burası. Hem rakım hem orman hem de doğa bizim için çok uygun” dedi.Yüksel, şampiyonada iyi sonuçlar almak istediklerini, bunun için sporcuların var güçleriyle çalıştıklarını kaydetti. .

kayakli-kosu-turkiye-sampiyonasina-dogru

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

13 / 1,528