Kaymakamı HCevheroğlu Olympos Teleferik ‘i ziyaret etti

Kaymakamı HCevheroğlu Olympos Teleferik ‘i ziyaret etti :ANTALYA’nın Kemer İlçe Kaymakamı Halil Serdar Cevheroğlu, 2365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’nda bulunan Olympos Teleferik’i ziyaret etti.

Daha önce Eğirdir’de görev yapan ve Antalya’ya vali yardımcısı olarak atanan Cevheroğlu, bir süre önce Kemer’de göreve başlamıştı. Cevheroğlu, geçen hafta sonu oğluyla birlikte Olympos Teleferik’e geldi. Birlikte zirveye çıkan baba- oğul, burada keyifli saatler geçirdi. Cevheroğlu, kartopu oynayan oğlunun o anlarını fotoğraf makinesi ile çekti.

Teleferik görevlileri ile sohbet eden Kemer Kaymakamı, “Burasının son model teknoloji ile yapıldığını biliyorum. Burada bulunmaktan çok mutluyum” dedi. Cevheroğlu, teleferiğin Türk turizmine katkısının yadsınamayacağını söyledi, alternatif turizmin en iyi örneklerinden biri olduğuna vurgu yaptı.

kaymakami-hcevheroglu-olympos-teleferik-i-ziyaret-etti

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,540