Palandökende Güneşli Havada Kayak Ve Kızak Keyfi

Palandökende Güneşli Havada Kayak Ve Kızak Keyfi :Dünyanın önemli kayak merkezleri arasında yer alan Palandöken’de sömestr tatilini değerlendiren yerli ve yabancı turistler güneşli havada kızak ve kayak yapmanın keyfini yaşadı.

Sömestr tatili nedeniyle yoğunluğun yaşandığı Palandöken Kayak Merkezi’nde yurdun birçok ilinden gelen yerli ve yabancı turistler güneşli havada kayak ve kızak yapmanın tadını çıkardı. Güneşli havayı fırsat bilerek pistlere akın eden vatandaşlar, Palandöken Kayak Merkez’inde renkli görüntüler oluşturdular. 7’den 70’e kadar herkesin eğlendiği Palandöken’de büyükler kayak, küçükler ise kızak yaparak tatilin keyfini sürdüler. Sömestr tatilini Palandöken’de kayak yaparak geçirdiğini ifade eden kayakseverler, pistlerde kayak yapmak için her şeyin elverişli olduğunu söylediler. Kayakseverler, ”Bugün Erzurum’da hava güneşli ve bizde bu güneşli havayı fırsat bilip kayak yapıyoruz. Tatilimiz çok güzel geçiyor. Okulların tatil olmasından dolayı Palandöken’i tercih ettik ve buraya tatile geldik. Çocuklarımız burada çok güzel eğleniyor“ şeklinde konuştular.

palandokende-gunesli-havada-kayak-ve-kizak-keyfi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,547