Uludağ tatilcilerin akınına uğradı

Uludağ tatilcilerin akınına uğradı :Uludağ, hafta sonunda adeta tatilcilerin akınına uğradı.Kayak ve kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ, hafta sonunda adeta tatilcilerin akınına uğradı. Kent merkezinden Uludağ’a çıkan karayolunda, özellikle günübirlik tatilcilerin araçları ve tur otobüsleri nedeniyle uzun kuyruklar görüldü.

Hafta sonunu fırsat bilerek Uludağ’a gelen günübirlik tatilciler, İstanbul trafiğini aratmayan görüntülerle karşılaştı. “Oteller bölgesi”ndeki otopark sıkıntısından kaynaklanan trafik sorunu, kilometrelerce uzayan kuyruklara yol açtı.

Bursa-Uludağ karayolunu normal koşullarda 40-45 dakikada kateden tatilciler, bugün “oteller bölgesi”ne yaklaşık 2 saatte ulaşabildi.

Kar kalınlığının 3 metreye yaklaştığı Uludağ’a zorlu bir yolculuğun ardından ulaşabilen tatilciler, kar ve kış sporlarının keyfini çıkardı.

uludag-tatilcilerin-akinina-ugradi

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 2,003