Ünye teleferik hattı deniz üzerinden zirveye ulaşacak

Ünye teleferik hattı deniz üzerinden zirveye ulaşacak :Ordu Büyükşehir Belediyesi Ordu’da tarihe geçecek bir uygulamaya imza atmaya hazırlanıyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu, Fatsa ve Ünye’de kıyı kenar çizgisini ihlal eden kamu tesisleri de dahil, tüm yapıları yıkacaklarını belirterek, plajların artık halka açılacağını söyledi.

ORDU’NUN TURİZM MASTER PLANI HAZIRLANIYOR
Ünye ilçesine yapılacak turizm yatırımlarıyla ilgili de bilgiler veren Başkan Yılmaz, “Ünye ilçemize teleferik yapacağımızı açıklamıştık. Proje çalışmalarımız sürüyor. Bu teleferik, şehrin üzerinden değil, deniz üzerinden zirveye ulaşacak. Çamlık ile ilgili projemiz var. Ünye Çimento’dan itibaren Ünye’nin sahil şeridinde peyzaj çalışması yapacağız. Ayrıca hem Ünye’nin hem de Ordu’nun turizm master planını hazırlıyoruz” diye sözlerini tamamladı.

unye-teleferik-hatti-deniz-uzerinden-zirveye-ulasacak

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,593