Denizli teleferik’te panik

Denizli teleferik’te panik :Denizli’nin en gözde yerlerinden biri olan teleferik’te yaşanan olay heyecan dolu dakikaların yaşanmasına sebep oldu.

Edinilen bilgiye göre, 25 yaşlarında olduğu tahmin edilen ve ismi açıklanmayan bir bayan vatandaşımız, teleferiğe binerek yaylaya çıktı. Fakat aşağıya inerken olanlar oldu. Heyecanlanan ve sonrasında panik atak geçirmeye başlayınca ortalık bir anda karıştı. Vatandaşın yardımına Büyükşehir’e bağlı teleferikte görevlendirilen ekipler koştu. Panik dolu anlar yaşanınca Sağlık ekiplerine de haber verildi.

Fakat ne yapılırsa yapılsın genç kadın teleferiğe binip aşağıya inmeyi kabul etmedi. Böyle olunca Büyükşehir’e bağlı ekipler, panik atak geçiren genç kadını tali yoldan araç ile aşağıya indirdi. Aşağıya indiğinde bir ambulans ve sağlık ekipleri genç kadına tekrar müdahale ederek sakinleştirdi.

denizli-teleferikte-heyecan-dolu-dakikalar

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

2 / 1,568