Erzurum Palandöken Yeni Sezona Gelin Gibi Süsleniyor

Erzurum Palandöken Yeni Sezona Gelin Gibi Süsleniyor :Kış turizmin gözde kayak merkezi Palandöken ve Konaklı, Başbakanlık Özelleştirme İdaresi tarafından Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ne devredilince hummalı bir çalışma başlatıldı.

Kış turizmin gözde kayak merkezi Palandöken ve Konaklı, Başbakanlık Özelleştirme İdaresi tarafından Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ne devredilince hummalı bir çalışma başlatıldı. Palandöken ve Konaklı’yı Alplere benzeteceklerini söyleyen Başkan Mehmet Sekmen, Palandöken ve Konaklı’da kaymak ayrıcalıklı olacak. Bu yıl teslim aldığımız her iki dağda hummalı bir çalışma başlattık. Her iki dağda 500 araçlık oto park, mescit, tuvalet, sucuk ekmek satılan büfeler, çay istasyonları kurup çevre düzenlemesi ile birlikte kış bahçeleri yapıyoruz. Tesisler, pistler, elden geçirildi. Işıklandırılma yapıldı. Palandöken ve Konaklı kışa bir gelin gibi süslenerek hazırlanıyor. Görenlerin gözleri kamaşacak dedi.

erzurum-palandoken-yeni-sezona-gelin-gibi-susleniyor

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,596