Ilgaz’da kayak sezonu açıldı

Ilgaz’da kayak sezonu açıldı :Çankırı ve Kastamonu bölgelerini kapsayan Ilgaz Dağı Kayak Merkezi’nde kayak sezonu geçen hafta sonu başladı.

Uzun süredir yeterli kar seviyesine ulaşılamayan pistlerde sezon açılışı gecikmeli gerçekleştirilmiş oldu. Önceki yıllarda Aralık ayı ortalarında gerçekleşen kayak sezonu, bu sene Ocak ayınan ikinci haftasına kadar sarktı. Buna rağmen hafta sonu ziyaretçileri eksik olmayan Ilgaz’da kayak severlerin yanı sıra günübirlikçilerin de ziyaretçiler arasında yer alması işletmecileri sevindirdi. Yıl başından umduğunu bulamayan işletmelerin beklentisi ise yarıyıl tatili oldu.

Rezervasyonların devam ettiği kayak merkezinde tesislerin tatilde dolu olması bekleniyor. Öte yandan kar kalınlığının 70 santimetreyi bulduğu merkezde, hafta sonu beklenen yağışla birlikte bir metreyi aşması bekleniyor.

ilgazda-kayak-sezonu-acildi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

15 / 1,570