İzmir Meryem Anaya Teleferikle 10 Dakikada Çıkılacak

İzmir Meryem Anaya Teleferikle 10 Dakikada Çıkılacak :AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Selçuk ilçesine yapılan kamu yatırımlarını anlattı ve ilçeye kazandırılacak milyonlarca lira tutarındaki eserlerle Selçuk’un kaderinin değişeceğini söyledi. Kaya, hükümet tarafından yapılan yatırımlarla Selçuk’ta yeni bir dönemin başlayacağının müjdesini verdi.

Meryem Ana Tabiat Parkı Projesi’nin en önemli unsuru olan Teleferik Tesisi için çalışmaların sürdüğünü hatırlatan AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, teleferik, butik oteller ve hediyelik eşya dükkanlarını da içine alan projenin tamamlanmasıyla Selçuk’ta turizmin gelişeceğini söyledi. Proje tamamlandığında, Selçuk’tan teleferikle Meryem Ana’ya 10 dakikada ulaşılabileceğini belirten Kaya, Burada uygulanacak proje sadece teleferikle de bitmiyor. Meryem Ana Tabiat Parkı Gelişme Planı çerçevesinde, bölgede yürüyüş yolu düzenlemesi, giriş takı ve seyir terasları yapılıyor” dedi.

meryem-anaya-teleferikle-10-dakikada-ulasilabilecek

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

15 / 1,543