Kar Görmek İsteyen Teleferikle Bağbaşı Yaylasında

Kar Görmek İsteyen Teleferikle Bağbaşı Yaylasında :Denizli’de faaliyete geçtiği günden bu yana Denizlililer’in ve çevre illerden gelen misafirlerin uğrak noktası olan Teleferik, ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Denizli’de faaliyete geçtiği günden bu yana Denizlililer’in ve çevre illerden gelen misafirlerin uğrak noktası olan Teleferik, ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Denizli’de vatandaşların sosyal yaşantılarına yeni bir boyut kazandırmak için yapılan teleferiğin kullanıcıları neredeyse boş kabin bırakmıyor. Bin 500 rakımdaki Bağbaşı yaylasında karın olduğunu öğrenen vatandaşlar, kar görmek ve şehrin stresinden uzaklaşmak için Bağbaşı’ndaki teleferik tesislerinin yolunu tutuyor. Teleferikle Bağbaşı yaylasına çıkan ve buradaki doğa güzelliklerine bir de karın eklendiğini gören ziyaretçiler yaptıkları faaliyetten oldukça memnun dönüyor.

1500 metre yükseklikte karla karşılaşan vatandaşlar kartopu oynamaktan kendilerini alamıyor.

kar-gormek-isteyen-teleferikle-bagbasi-yaylasinda1

kar-gormek-isteyen-teleferikle-bagbasi-yaylasinda-1

kar-gormek-isteyen-teleferikle-bagbasi-yaylasinda-2

Kaynak : www.haberdenizli.com

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

11 / 1,546