Kaymakam Teog’ta Başarılı Olan Öğrencileri Kayak Gezisi ile Ödüllendirdi

Kaymakam Teog’ta Başarılı Olan Öğrencileri Kayak Gezisi ile Ödüllendirdi :Arpaçay’da Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) Sınavı’nda başarılı olan öğrenciler kayak gezisi ile ödüllendirildi.

Arpaçay Kaymakamı Lokman Önder, TEOG sınavında başarılı öğrencileri, ödüllendirerek Ardahan Yalnızçam Kayak Merkezi’ne gönderdi.

Ardahan Yalnızçam Kayak Merkezi’nde iki gün tatil yapan 16 başarılı öğrenci, gündüzleri öğretmenleri Feyzullah Oy ve Çağla Önenç eğitmenliğinde kayak keyfini doyasıya yaşarken, akşam da düzenlenen canlı müzikle sınav stresinden uzaklaştılar.

İki günlük tatillerinde öğrencileri yalnız bırakmayarak otelde ziyaret eden Kaymakam Lokman Önder, öğrencilerin sevinçlerine ortak oldu.

Arpaçay Kaymakamı Lokman Önder, ilçe genelinde başarı göstererek sıralamalara giren öğrencileri biraz olsun ders ortamından uzaklaştırarak moral ve motivasyonlarını artırmak, ileriki hayatlarında hatırlayacakları güzel anılara vesile olmak amacıyla etkinlik düzenlediklerini belirtti. Önder, ikinci yarıyılda da tüm öğrencilere başarılar diledi.

Öte yandan Ardahan Yalnızçam Kayak Merkezi’nde iki gün tatil yapan öğrenciler, bolo bol kayak yaptı. Atlı kızaklarla gezerek gönüllerince eğlenme fırsatı buldular.

kaymakam-teogta-basarili-olan-ogrencileri-kayak-gezisi-ile-odullendirdi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,500