Kayseri’nin zirvesi Erciyeste Teröre Lanet Yağdı

Kayseri’nin zirvesi Erciyeste Teröre Lanet Yağdı :Kayseri’de yaşanan hain terör Kayseri’nin zirvesi olan Erciyes’te de lanetlendi. Yüzlerce kayakçı, Türk bayrakları ve pankartlarla kayarak teröre tepki gösterdi.

Hain terör örgütüne bir tepki de zirveden geldi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş. tarafından Erciyes-Tekir bölgesinde yapılan teröre tepki eylemine binin üzerinde kayakçı katıldı. Türk Bayraklarıyla hep birlikte kaymaya başlayan kayakçılar, “Terörü Lanetliyoruz, Kayseri ve Türkiye’nin Başı Sağ Olsun”, “Kınalı Kuzulara Kıyanlar Siz İnsan Değilsiniz”, “Ne Yaparsanız Yapın, Biriz, İriyiz, Diriyiz” yazılı pankartlar taşıdılar.

Kayseri’deki tüm kayak kulüplerinin katılımıyla yapılan eylemde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu. Eylem Kuran-ı kerim’in okunması ve duayla sona erdi.

kayserinin-zirvesi-olan-erciyeste-terore-lanet-yagdi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,465