Ödemiş-Gölcük Teleferik Projesi için çalışmalar sürüyor

Ödemiş-Gölcük Teleferik Projesi için çalışmalar sürüyor :Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, yaptığı açıklamada, projenin bölgenin turizm potansiyelini olumlu yönde etkileyeceğini ifade etti.

İlçenin gelişimi konusunda, ilgili tüm projeleri gerçekleştirmek için çalıştıklarını kaydeden Badem, Ödemiş-Gölcük arasındaki teleferik için ilgili firmaların teknik ekiplerinin belediye personeliyle bölgede çalışmalar yaptığını anlattı.

Badem, teleferik hattı güzergahının, kurulacak istasyonlar, arazilerin durumu, meteorolojik verilerin göz önünde bulundurularak yapılan ön etüt çalışmalarının sürdürüldüğünü dile getirerek, ‘Gölcük konumu itibariyle diğer turizm alanlarımız gibi doğa harikası bir yer. Göl kenarında rekreasyon projemiz devam ederken, teleferik projesini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Teleferikle birlikte yeni oluşturulacak sosyal tesisler için fizibiliteler de yapılıyor. Gölcük’ün birkaç yıl içinde İzmir’in turizm cenneti haline gelmesi için çalışıyoruz’ ifadelerini kullandı.

odemis-golcuk-teleferik-projesi-icin-calismalar-suruyor

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

13 / 1,487