Palandökende oteller full çekiyor

Palandökende oteller full çekiyor :Türkiye’nin Rusya ile yaşadığı uçak krizi, ardından Ortadoğu’da yaşanan gerilim ve Ankara’da patlatılan bomba, Türk turizmini olumsuz yönde etkiledi.

Türkiye’nin Rusya ile yaşadığı uçak krizi, ardından Ortadoğu’da yaşanan gerilim ve Ankara’da patlatılan bomba, Türk turizmini olumsuz yönde etkiledi. Özellikle Ege ve Akdeniz’deki yıldızlı oteller hedefledikleri doluluk oranının ancak yüzde kırkını yakalarken Erzurum’daki oteller müşteri bereketi açısından tavan yaptı. Kış sezonu boyunca neredeyse yüzde doksan doluluk oranına ulaşan otellerimiz bu dönemi dolu dolu geçirmeyi başardı. Hatta Palandöken’deki kimi oteller günler öncesinden talep olmasına rağmen misafirlere konaklayacakları oda bulmakta zorlandı. İç turizmdeki bu rağbet yalnızca otel ve dağ ile sınırlı kalmadı. Erzurum’u ziyaret eden binlerce yerli misafir şehrin ekonomisine de ciddi oranda destek sundu.

palandokende-oteller-full-cekiyor

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,822