Uludağ’da, orman köşkleri otellere rakip oldu

Uludağ’da, orman köşkleri otellere rakip oldu : Uludağ’da, kişilik konaklama ücretlerinin 500 liraya kadar çıktığı otellere Doğa Koruma Milli Parklar 2. Bölge Müdürlüğü tarafından yaptırılan ahşap evler rakip oldu.

‘Orman köşkü’ olarak adlandırılan ahşap evler, geceliği 200 liradan kiraya veriliyor. Uludağ’a gelenler Çobankaya ile Sarıalan Bölgesi’nde geçen yıl yapılan 75 orman köşküne büyük ilgi gösteriyor. Uludağ’a günübirlik gelen ya da hafta sonu tatilini farklı bir mekanda geçirmek isteyenler, içinde bulaşık, çamaşır makinesi, buzdolabı, şofben, televizyon bulunan orman köşklerini tercih ediyor. 4 kişilik bir aile için tasarlanan dubleks ahşap orman köşklerinin üst katında çift kişilik yatak odası bulunuyor. Köşkün alt katındaki oturma odasında ise oturma grubunda iki kişi rahatlıkla uyuyabiliyor. Mutfak ile oturma odası aynı katta bulunurken yatak odası vatandaşların hem manzara izlemesi hem de rahat etmesi için üst kata yapıldı. Orman köşkleri elektrik sistemi ile ısınırken, tatilciler sadece yiyeceklerini yanlarına alıyor. Orman köşkleri aylar öncesinden rezerve ediliyor.

uludagda-orman-koskleri-otellere-rakip-oldu

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

37 / 2,423