Yalnızçam Kayak Merkezinde Spor Tesisleri Yapılıyor

Yalnızçam Kayak Merkezinde Spor Tesisleri Yapılıyor :Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Yalnızçam Kayak Merkezine giderek bölgede spor tesislerinin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

Yalnızçam Kayak Merkezi’nin denizden yaklaşık 2000 metre yüksekliğinde, doğa harikası bir yer olduğunu belirten Vali Deniz, buranın yüksek irtifalı kamp merkezi haline getirilmesi için çalışmaların sürdüğünü bildirdi. Kayak Merkezinde, 3 kilometrelik yeni bir telesiyej hattı ve kayak pistinin ihalesinin yapıldığını da aktaran Vali Deniz, “Kayak Merkezimizde yıl içerisinde Serhat Kalkınma Ajansı’nın (SERKA) desteği ile bir de sentetik çim saha yapacağız. Burada üzerinde önemle durduğumuz konulardan biri de futbol turizmidir. Kış mevsiminde kayağın yanı sıra yaz mevsiminde de futbol kulüplerinin kamp yapmasına olanak sağlayacak projeler geliştirmekteyiz. Burada yaptığımız çalışmalar bir başlangıç olacak. Yaptığımız bu çalışmalar ve yatırımlar, ilimizin tanıtımına da büyük katkı sağlayacaktır” diye konuştu.

yalnizcam-kayak-merkezinde-spor-tesisleri-yapiliyor

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 2,348