Başkan Bıçakcıoğlu teleferik inşaatını gezdi

Başkan Bıçakcıoğlu teleferik inşaatını gezdi :Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’nun yoğun gayretleri sonucunda hayat bulan, Beşikdağ Turizm ve Doğa Sporları Merkezi Projesi kapsamında inşa edilen teleferik projesi tam gaz devam ediyor. Hemen her gün projeyi yakından takip eden Başkan Bıçakçıoğlu, Beşikdağı’ndaki imalatları ve direklerdeki çalışmaları yerinde inceledi.

Trabzon’da konuşulan birçok teleferik projesini geride bırakarak ilk kazmayı vuran Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, Beşikdağ Turizm ve Doğa Sporları Merkezi Projesi kapsamında yürütülen çalışmaları denetledi. Başkan Bıçakçıoğlu, “3. direk inşaatında çelik konstrüksiyon montajı devam ediyor. Alt istasyon inşaatında merdiven kısmı perde donatıları imal ediliyor. Üst istasyon dolgu alanındaki kalıplar alınıyor. Ardından dolguya başlanacak.” dedi.

39 milyon liraya mal olması beklenen 2 istasyon, 4 ayak ve 3 bin 100 metre uzunluğundaki teleferik projesinin bir aksilik olmazsa, 29 Ekim 2017’de resmen hizmete girmesi planlanıyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 2,284