Bursanın İlk Şehiriçi Teleferik Hattı İhalesi Bugün Yapıldı

Bursanın İlk Şehiriçi Teleferik Hattı İhalesi Bugün Yapıldı :Bursa ile Uludağ arasında modern teleferikle ulaşımı sağlayan Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehir içi ulaşımda kullanacak, Bursaray Gökdere İstasyonu-Teferrüç arası teleferik projesi için bugün saat 9:00 gerçekleştirdiği ihale ile ilk adımı atmış oldu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği 2017/7807 KİK numaralı Gökdere metro İstasyonu – Teferrüç arası 1 etap teleferik hattı yapım işi ihalesine, İsviçreli Bartholet Maschinenbau AG, İtalyan Leitner Group ve Avusturyalı Doppelmayr Garaventa Group olmak üzere, 3 şirket ön yeterlilik için başvuruda bulundu. Değerlendirme çalışmaları sonuçlandıktan sonra şirketler teklif vermeleri için davet edilecektir.

Bursa’da inşa edilecek yeni teleferik hatları şehir içi trafiğini rahatlatacak. Gökdere Metro İstasyonu-Teferrüç arası teleferik hattının 420 günde tamamlanması planlanıyor. Proje tamamlandığında, Metro istasyonundaki durakla Bursa’nın her yerinden, Uludağ ve Teleferik Semti’ne kolay ulaşım sağlanacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,720