Çambaşı Kayak Merkezi Açılıyor

Ordu Büyükşehir Belediyesinin turizm ve spor alanlarındaki önemli yatırımlarından biri daha hizmete giriyor. Başkan Enver Yılmaz, Ordu ilini kış sporları konusunda cazibe merkezi hâline getirecek Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezinin 25 Kasım 2017 Cumartesi günü yapılacak açılışla birlikte hizmete gireceğini söyledi.

ORDU CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Ordu’yu her alanda geleceğe taşıyacak projeler ürettiklerini belirten Başkan Yılmaz, “İlimizde turizm ve spor faaliyetlerine ivme kazandıracak bir yatırımı daha hayata geçiriyoruz. Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezimizi Cumartesi günü hizmete açıyoruz. Bu tesisimiz, Ordu’muzu özellikle Karadeniz Bölgesi’nde kış sporları konusunda bir cazibe merkezi hâline getirecek” dedi.

KAYAK MERKEZİ, YENİ YATIRIMLAR GETİRECEK

Günlük 2 bin ile 2 bin 500 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip Çambaşı Kayak Merkezinin yeni yatırımları da beraberinde getireceğini belirten Başkan Enver Yılmaz, “Çambaşı’na yaptığımız kayak merkezimiz, nitelikli konaklama tesislerine olan ihtiyacı artıracak. Bu konuda yatırım yapmak isteyen girişimcilerimiz var. Bizler de ORBEL A.Ş. vasıtasıyla elimizi taşın altına koyuyoruz. Ordu Yatırım A.Ş. tarafından Çambaşı’na yapılacak 80 oda ve 110 yatak kapasiteli otele % 30 oranında ortak oluyoruz. İnşallah Cumartesi günü yapılacak açılış töreninde bu konudaki protokolü imzalayarak çalışmalarımızı başlatmış olacağız” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

21 / 2,884