Tünektepe Teleferik’te kısa süreli elektrik kesintisi yaşandı

Tünektepe Teleferik’te kısa süreli elektrik kesintisi yaşandı : Antalya’da bir süre önce açılan ve Sarısu ile Tünektepe arasında hizmet veren Tünektepe Teleferik’te yaşanan elektrik kesintisi sonrasında jeneratörler devreye girmedi. Yaşanan teknik aksaklık nedeniyle, yaklaşık 10 dakika kabinde kalan yolcular, teknik ekibin jeneratörleri devreye sokmasıyla kurtarıldı.

Tünektepe Teleferik’te yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle kısa bir süre kabinlerde mahsur kalan yolcular korkulacak bir şey olmadığını, sorunun kısa süre içinde giderildiğini bu arada da manzaranın keyfini çıkarttıklarını belirttiler.

ANET Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Urcu, elektrik kesintisinin ardından jeneratörlerin anında devreye girmediğini, teknik ekibim duruma hemen müdahale ederek jeneratörleri devreye soktuğunu ve Sarısu- Tünektepe teleferik seferlerinin, kaldığı yerden devam ettiğini belirtti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

11 / 1,579