Güney Kore’de Türkiye’yi Temsil Edecek

Bursa Büyükşehir Belediyepor Kulübü Kayak Branşı Sporcusu Serdar Deniz, 9-25 Şubat tarihlerinde Güney Kore’nin Pyeong Chang şehrinde yapılacak ‘2018 Kış Olimpiyatları’na katılacak.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yetiştirdiği sporcular ve elde ettiği başarılarla ‘Milli Gurur’ kaynağı olmaya devam ediyor. Bursa Büyükşehir Belediyepor Kulübü Kayak Branşı Sporcusu Serdar Deniz, 9-25 Şubat tarihlerinde Güney Kore’nin Pyeong Chang şehrinde yapılacak olan ‘2018 Kış Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil edecek. Uluslararası Kayak Federasyonunun (FIS) duyurduğu listede Türkiye adına yarışacak 8 sporcunun arasına ‘Alp Disiplini’ kategorisinde ismini yazdırmayı başaran Serdar Deniz, prestijli bir organizasyonda yer almanın mutluluğunu ve heyecanını yaşarken, yarışların ardından derece elde ederek Türkiye ve Bursa’ya gurur yaşatmak istediğini söyledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 3,293