Etiket arsivi: asansör

Ihlara Vadisi Teleferik ve Asansör Projesine Kazakistanlı Firma Talip

Ihlara Vadisi Teleferik ve Asansör Projesine Kazakistanlı Firma Talip :Aksaray’ın Güzelyurt İlçesi, Ihlara Beldesi’nde Anıtlar Yüksek Kurulu’nun onay vermesi halinde yapımı düşünülen asansör ve teleferik sistemi için Kazakistanlı bir firmanın ön teklif verdiği açıklandı.
İstanbul TÜYAP’ta bugün kapanacak Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat (EMITT) Fuarı’na gelen bağlı Ihlara Beldesi Belediye Başkanı İsmail Yılmaz, Hasan Dağı’nın […]

Bülent Ersoyun Çılgın Teleferik Projesi

Bülent Ersoyun Çılgın Teleferik Projesi :Bülent Ersoy magazin dünyasına bomba gibi oturacak İzmirdeki evine teleferik kurduracağı haberi sosyal medyayı ayağa kaldırdı.
Türkiye’nin en çok dinlenilen ve sevilen sanatçı Bülent Ersoy bu sefer müzikleriyle değil yeni evine yaptıracağı teleferik ile gündeme geldi.Bülent Ersoy İzmir de yeni aldığı villası için düşündüğü biliniyor.
BÜLENT ERSOY VİLLASINA TELEFERİK YAPTIRACAK
İzmir’de yeni bir […]

Erzurumda Asansör ve Teleferik konulu eğitim verilmeye başlandı

Erzurumda Asansör ve Teleferik konulu eğitim verilmeye başlandı :Erzurum Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü asansör firmaları ve Teleferik teknisyenlerine “Asansör ve Teleferik’ konulu eğitim veriyor.
20 asansör firması ve 70 Teleferik teknik personelin katıldığı Asansör ve Teleferik Konulu Eğitim 3 gün boyunca sürecek.
Erzurum Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın, Erzurum’da 40 bin bina […]

Çoruh Park ve Teleferik Artvin’imize hayırlı uğurlu olsun

Ak Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta, önemli açıklamalarda bulunurken; Artvin’e iki önemli hizmet daha kazandırdıklarının müjdesini verdi. Av. Erkan Balta, geçtiğimiz günlerde, “ Bir CHP’li On AKP’liye bedeldir.”açıklamasını yapan Artvin Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün’ü de eleştirdi.
Ak Parti İl Başkanı Av. Erkan Balta, bu hizmetlerden ilkinin Çoruh Nehri Kıyısına yapılmakta olan Çoruh Park […]

20 / 2,306