Etiket arsivi: kayak pisti

Ardahan Valisi Bilmez Yanlızçam Kayak Tesislerini Denetledi

Ardahan Milletvekili Orhan Atalay ve Özel İdare Genel Sekreteri Anıl Aksel ile birlikte Yalnızçam Kayak Merkezi’ne giden Vali Bilmez, burada yapımı devam eden üç kilometrelik yeni kayak pisti ve telesiyej hattı çalışmalarını denetledi. Çalışmaları yerinde izleyen Vali Bilmez, yetkililerden çalışmanın gidişatı hakkında bilgi aldı. Yeni pist ve telesiyej hattının Ardahan’ın turizmi anlamında büyük bir gelişme […]

Vali Özefe, Yalnızçam Kayak Merkezinde incelemelerde bulundu

Vali Özefe, Yalnızçam Kayak Merkezinde incelemelerde bulundu :Vali İbrahim Özefe, Yalnızçam Kayak Merkezinde yeni telesiyej hattı ve kayak pistinin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.
6,2 milyon Avroluk yatırımın yapılacağı kayak merkezinde, telesiyej hattı ve pistin kurulacağı alanı gezen Vali Özefe, bölgede yapılacak ağaçlandırma çalışmaları hakkında da yetkililerden bilgi aldı.

Bursa Atatürk Kent Ormanına Suni Kayak Pisti

Bursa Atatürk Kent Ormanına Suni Kayak Pisti :Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi tarafından Atatürk Kent Ormanı’na 12 ay kullanılabilecek bir ‘Suni Kayak Pisti’ yaptırılacağını söyledi.
Bursa’yı değerleriyle modern bir geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi bürokratlarıyla birlikte incelemelerde bulunduğu Atatürk Kent Ormanı’na 12 ay kullanılabilecek bir ‘Suni Kayak Pisti’ yaptırılacağını […]

Tunceli’ye 4,5 milyon liralık kayak pisti

Tunceli’ye 4,5 milyon liralık kayak pisti :Tunceli’nin Ovacık ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığınca 4,5 milyon liralık yatırımla yaptırılan kayak merkezi yoğun ilgi gördü.
Tunceli’nin Ovacık ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığınca 4,5 milyon liralık yatırımla yaptırılan kayak merkezi, hem hafta sonu hem de sömestr nedeniyle yöre sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Kar kalınlığının 1,5 metreyi bulduğu kayak merkezinde, ziyaretçiler […]

Van Gölü manzaralı kayak pisti kışa hazırlanıyor

Van Gölü manzaralı kayak pisti kışa hazırlanıyor : Bitlis ve ilçelerindeki kayak tesislerinde, kar sonrası yoğun çalışma başlatıldı.
Bölgede etkili olan karın ardından Bitlis merkezdeki Erhan Onur Güler ile Tatvan ilçesindeki Nemrut Kardelen Kayak merkezlerinde pistler kayakseverler için hazırlanıyor.
Kayak merkezinin hizmete girmesiyle Nemrut Krater Gölü ile Van Gölü arasındaki tesiste vatandaşlar eğlenme fırsatı bulacak.
Nemrut Kardelen Kayak […]

Muş Kayak Merkezinin Drenaj Çalışması Tamamlandı

Muş Kayak Merkezinin Drenaj Çalışması Tamamlandı :Muş İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’nin kayak merkezinde yaptığı drenaj ve yol çalışması tamamlandı.
Muş Kayak Merkezi ve Alparslan Üniversitesi yolunu sıcak asfaltla kaplayan İl Özel İdaresi, kayak merkezinde yaptığı drenaj çalışmasını da tamamladı. Çalışmaların yapıldığı bölgede incelemelerde bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şeyhmus Yentür, 50 metrelik alanda 800’lük […]

Atabarı kayak Merkezi için yaklaşık 1.000 ağaç kesilecek

Atabarı kayak Merkezi için yaklaşık 1.000 ağaç kesilecek :Artvin’in Kafkasör mevkiinde bulunan Atabarı kayak Merkezi’nde pist genişletme nedeniyle yaklaşık 1.000 ağacın daha kesilmeye başlanması tepkilere sebep oldu.
Artvin İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün Atabarı Kayak Merkezi’ndeki kayak pistini genişletmek için yaklaşık 1.000 ağacın kesimine başlandığı belirtildi. Ağaçların kesilmesinin heyelanda en önemli sebeplerden biri olduğu bilinmesine ve […]

29 / 2,251