Etiket arsivi: kayakla atlama

Saraybosna’da 26 Yılın Ardından İlk Kayakla Atlama Yarışları Yapıldı

Saraybosna’da 26 Yılın Ardından İlk Kayakla Atlama Yarışları Yapıldı :Saraybosna’da 26 yılın ardından ilk kayakla atlama yarışları yapıldı Kış mevsiminde kayak severleri ağırlamaya başlayan Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’nın ünlü olimpik dağı İgman’da 26 yıl aradan sonra ilk kez kayakla atlama yarışları düzenlendi.
Saraybosna’da 26 yılın ardından ilk kayakla atlama yarışları yapıldı Kış mevsiminde kayak severleri ağırlamaya […]

Uludağdaki Kazalar Mecliste Konuşuldu

Uludağdaki Kazalar Mecliste Konuşuldu :CHP Bursa Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Sena Kaleli, kış turizminin gözde merkezi olan Uludağ’da meydana gelen ölümlü kazaları meclis gündemine taşıdı.
CHP Bursa Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Sena Kaleli, kış turizminin gözde merkezi olan Uludağ’da 25 ve 27 Ocak tarihlerinde iki gün arayla meydana gelen ölümlü kazaları meclis gündemine taşıdı.
Kaleli, […]

Kayakla Atlamada İpçioğlunun Büyük Başarısı

Polonya’nın Zakopoane şehrinde 6 ülkenin katılımıyla gerçekleşen Lotus Cup Kayakla Atlama yarışmalarında Erzurumlu Erzurumlu sporcu Fatih Arda İpçioğlu ikinci olarak büyük bir başarıya imza attı. Yarışmada diğer Erzurumlu sporcu Muhammed İrfan Çintimar ise en uzak mesafeye gitmesine rağmen telemark sorunu yaşayınca 0,3 puan farkla dereceye girmeyi başaramadı. Nefesleri kesen Lotus Cup Kayakla Atlama Yarışları’nda milli […]

18 / 2,216