Etiket arsivi: Kop Dağı Kış Sporları ve Kayak Merkezi

Bayburt Kayak Müsabakası Yapıldı

Bayburt Kayak Müsabakası Yapıldı :Türkiye Kayak Federasyonu tarafından düzenlenen Alp Disiplini Bayburt İl Birinciliği yarışları tamamlandı.
Türkiye Kayak Federasyonu tarafından düzenlenen Alp Disiplini Bayburt İl Birinciliği yarışları tamamlandı.
Kayak Federasyonu’nun, 2015-2016 yılı faaliyetleri kapsamında Kop Dağı Kış Sporları ve Kayak Merkezi’nde gerçekleştirilen yarışmada sporcular dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti.
U-12, U-14, U-16, U-18, U-21 kategorilerinde yapılan ve […]

Kop Dağı Kış Sporları Merkezi ‘ni turizme kazandırma çalışmaları

Kop Dağı Kış Sporları Merkezi ‘ni turizme kazandırma çalışmaları :Kop Dağı Kış Sporları ve Kayak Merkezi’nin turizme kazandırılması amacıyla çalışma başlatıldı.
Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nın (KUDAKA) kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşların somut çıktılar üretebilecek stratejik faaliyetlerin, araştırma, planlama ve fizibilite çalışmalarının desteklenmesi amacıyla desteklediği proje kapsamında Kop Dağı Kış Sporları ve Kayak Merkezi’nin planlama altyapısı […]

Kop Dağı kayak için açılamıyor

Kop Dağı kayak için açılamıyor :Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Karakaşoğlu “2409 rakımlı Kop Dağı zirvesinde yer alan Kop Dağı Kış Sporları ve Kayak Merkezi’nde henüz yeterli kar yağmadığı için kayak yapılamıyor”
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cengiz Karakaşoğlu, yaptığı açıklamada, 2409 rakımlı Kop Dağı’nın zirvesinde yer alan Kop Dağı Kış Sporları ve Kayak […]

16 / 2,256