Etiket arsivi: Nemrut Kardelen Kayak Merkezi

Bitlis’te Nisan Ayında Kayak Keyfi

Bitlis’te Nisan Ayında Kayak Keyfi :Türkiye’nin birçok bölgesinde bahar mevsimi yaşanırken, Bitlisli kayakseverler nisan ayında kayak yapmanın keyfini yaşıyor.
Avrupa Seçkin Destinasyonları (EDEN) Projesi kapsamında birinci seçilerek “Mükemmeliyet Ödülü” alan Nemrut Krater Gölü ile Van Gölü arasında bulunan Nemrut Kardelen Kayak Merkezi, eşsiz manzara karşısında vatandaşlara kayma imkanı sunuyor.
Tatvan ilçesine 13 kilometre uzaklıktaki Nemrut Dağı eteğine […]

Nemrut Kayak Merkezi Vatandaşların Akınına Uğruyor

Nemrut Kayak Merkezi Vatandaşların Akınına Uğruyor :Tatvan ilçesindeki Nemrut Kayak Merkezi, hafta sonları vatandaşların akınına uğruyor.
Hafta sonunu değerlendirmek isteyen vatandaşların bir kısmı sabahın erken saatlerinde Nemrut Dağında güzel manzaranın tadını çıkarırken, bazıları da kayak keyfini yaşıyor.
Vatandaşların hafta sonları tesise yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Nemrut Kardelen Kayak Merkezi Müdürü Faruk Sinoğlu, kayak severler için tesiste […]

Bitlis’te göl manzarası eşliğinde kayak keyfi

Bitlis’te göl manzarası eşliğinde kayak keyfi :Tatvan ilçesindeki Nemrut Kardelen Kayak Merkezi, kayakseverlere göl manzarası karşısında kayak yapma olanağı sunuyor.
Tatvan’a 13 kilometre uzaklıktaki Nemrut Dağı eteğinde bulunan kayak merkezi, Bitlis merkez ve ilçeleri ile çevre ilerden gelen kayaksevelerin akınına uğradı.
Bölgede kar seviyesinin istenilen seviyeye ulaşmasıyla kayakseverler, Nemrut Krater Gölü ve Van Gölü arasındaki kayak merkezinde […]

Van Gölü manzaralı kayak pisti kışa hazırlanıyor

Van Gölü manzaralı kayak pisti kışa hazırlanıyor : Bitlis ve ilçelerindeki kayak tesislerinde, kar sonrası yoğun çalışma başlatıldı.
Bölgede etkili olan karın ardından Bitlis merkezdeki Erhan Onur Güler ile Tatvan ilçesindeki Nemrut Kardelen Kayak merkezlerinde pistler kayakseverler için hazırlanıyor.
Kayak merkezinin hizmete girmesiyle Nemrut Krater Gölü ile Van Gölü arasındaki tesiste vatandaşlar eğlenme fırsatı bulacak.
Nemrut Kardelen Kayak […]

18 / 1,610