Etiket arsivi: teleferik seferleri

Uludağ teleferik seferleri lodos nedeniyle iptal edildi

Uludağ teleferik seferleri lodos nedeniyle iptal edildi : Kış turizminin gözde mekanlarından Uludağ’da teleferik seferleri şiddetli lodos nedeniyle durdu.
Saatte bin 500 yolcusunu 176 kabin ile zirveye ulaştıran Bursa Teleferik A.Ş’den yapılan açıklamada, “5 Şubat Pazar günü, şiddetli lodos dolayısıyla tesisimiz kapalıdır. Anlayışınız için teşekkürler” denildi. Bursa’da dün öğle saatlerinden itibaren etkili olan lodos bugün de […]

Bursada Teleferik Seferleri Bugünde İptal

Bursada Teleferik Seferleri Bugünde İptal :Bursa’da iki gündür etkili olan lodos sebebiyle teleferik seferleri iptal edildi.
Bursa’da iki gündür etkili olan lodos sebebiyle teleferik seferleri iptal edildi.
Bursa’da etkili olan şiddetli lodos, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Uludağ’a ulaşımı hızlı ve keyifli hale getiren teleferik seferleri etkili olan şiddetli lodos sebebiyle iptal olduğu açıklandı. Bursa Teleferik AŞ […]

Uludağ teleferik seferleri lodos nedeniyle durdu

Uludağ teleferik seferleri lodos nedeniyle durdu :Uludağ teleferik seferlerine lodos engeli :Büyükşehir Belediyesince kent merkezi ile Uludağ arasında işletilen teleferik seferleri, şiddetli rüzgar (lodos) nedeniyle 30 Ocak-1 Şubat’ta yapılamayacak.
Bursa Teleferik AŞ Genel Müdürü Burhan Özgümüş, yazılı açıklamasında, meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiler doğrultusunda hafta sonunda lodos beklendiğini bildirdi.
Rüzgarın hızının saatte 80 kilometreyi aştığı hava koşullarında yolcu güvenliği […]

Dünyanın en uzun teleferiği oteller bölgesinde

Dünyanın en uzun teleferiği oteller bölgesinde :Bursa’daki dünyanın en uzun teleferiğinde oteller bölgesine seferler başladı. Yılbaşı öncesi 29 Aralık’ta yolcu taşıma işlemi başlayacak.
Test sürüşü bir hafta sürecek ve yılbaşı öncesi 29 Aralık’ta yolcu taşıma işlemi başlayacak. Bursa Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, yeni sezonda tüm misafirlerin 22 dakikada Uludağ’da olacağını söylediler. Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’yı daha ulaşılabilir marka […]

Şiddetli fırtına nedeniyle Uludağ teleferik seferleri iptal oldu

Şiddetli fırtına nedeniyle Uludağ teleferik seferleri iptal oldu :Bursa’da şiddetli fırtına hayatı olumsuz еtkiledi. Botanik Park’ta bir аğaç altında kalan işçi yaralandı, Teleferik seferleri iptal oldu, vatandaşlar yolda yürümektе güçlük yаşadılar.
Kentte öğleden sonra еtkili olan fırtına vе yağış sebebiyle Botanik Park’ta kırılаn ağaç altında kalan Nuri Alkan (44) başından yaralandı. Yaralı Alkan Çekirgе Devlеt Hаstanesi’nde […]

Gezinin yıl dönümü nedeniyle teleferik ve füniküler seferleri iptal

Gezinin yıl dönümü nedeniyle teleferik ve füniküler seferleri iptal :Gezi’nin yıl dönümü nedeniyle alınan önlemler çerçevesinde Taksim-Kabataş Füniküler ve Maçka-Taşkışla Teleferik hatlarımızda seferler iptal edildi.
Gezi olaylarının yıl dönümü nedeniyle Taksim çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alan polis, meydana araç çıkışlarını kapattı. Metro seferleri ise Osmanbey’e kadar yapılıyor.
TELEFERİK SEFERLERİ DE İPTAL EDİLDİ
İstanbul Büyükşehir Belediyesi finiküler seferlerinin de iptal […]

Uludağın Yeni Teleferik Hattında Seferler Mayıs Ayında Başlayacak

Uludağın Yeni Teleferik Hattında Seferler Mayıs Ayında Başlayacak :Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen teleferik hattındaki test çalışmalarının devam ettiği ve mayıs ayında Uludağ’da Kadıyayla ve Sarıalan bölgelerindeki yolcu seferlerine yeniden başlayacak.
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın ile birlikte teleferiğin Teferrüç İstasyonunda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Avşar, Büyükşehir Belediyesi’nin Uludağ’ın […]

24 / 2,411