Etiket arsivi: Temel Kayak Eğitimi

ETÜ’de Ücretsiz Temel Kayak Eğitimi Kursu

ETÜ’de Ücretsiz Temel Kayak Eğitimi Kursu :Erzurum Teknik Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından, akademik ve idari personel ile öğrencilere yönelik Temel Kayak Eğitimi Kursu, usta öğreticiler nezaretinde başladı.
Palandöken Kayak Merkezi’nde geleneksel olarak düzenlenen kursa katılanlar hem temel kayak eğitimi aldılar, hem de kış mevsiminin bölgeye sunduğu imkânlardan faydalandılar.
İlk etapta akademik ve idari […]

ETÜ’de Temel Kayak Eğitimi Başladı

ETÜ’de Temel Kayak Eğitimi Başladı :Erzurum Teknik Üniversitesi’nde öğrenciler için “Temel Kayak Eğitimi” programı başladı. Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı’mızca düzenlenen Temel Kayak Eğitimi, Palandöken Kayak Merkezi’nde yapılıyor…
Erzurum Teknik Üniversitesi’nde öğrenciler için “Temel Kayak Eğitimi” programı başladı. Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı’mızca düzenlenen Temel Kayak Eğitimi, Palandöken Kayak Merkezi’nde yapılıyor.
Erzurum Teknik Üniversitesi’nin, sportif anlamda sunduğu […]

Erzurum Teknik Üniversitesiden Temel Kayak Eğitimi

Erzurum Teknik Üniversitesiden Temel Kayak Eğitimi :Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) idari personeli ve öğrencilerine ücretsiz Temel Kayak Eğitimi Kursu verilmeye başlandı.
Sağlık Kültür Spor (SKS) Daire Başkanlığı tarafından organize edilen kursta, Kayak Antrenörü Yasin Kıyıcı tarafından personele ve öğrencilere kayak eğitimi eğitim veriliyor. 15 Şubat 2014 Cumartesi başlayan ve dört hafta sürecek olan kursa idari personelin […]

16 / 2,384