Kategori arsivi: 04 Ağrı

Milli Kayakçı Sigara Parasına Gençleri Spora Kazandırıyor

Milli Kayakçı Sigara Parasına Gençleri Spora Kazandırıyor :Kayak branşında Türkiye şampiyonluğu bulunan ve kayak antrenörlüğü yapan Yılmaz, gençlerin sigara içmesini engelleyerek, bir paket sigara parasına kayak yapmalarını sağlamayı hedefliyor.
Kayak branşında Türkiye şampiyonluğu bulunan ve kayak antrenörlüğü yapan Ali Yılmaz, (46) gençlerin sigara içmesini engelleyerek, bir paket sigara parasına kayak yapmalarını sağlamayı hedefliyor.
Ağrılı eski milli kayakçı […]

Eleşkirt Güneykaya Kayak Merkezi’ne Büyük Revizyon

Eleşkirt Güneykaya Kayak Merkezi’ne Büyük Revizyon :Ağrı Valisi Musa Işın ve beraberindeki heyetin geçen Çarşamba günü incelemeler yapmak üzere gittikleri Eleşkirt Güneykaya Kayak Merkezi, kapsamlı bir revizyondan sonra önümüzdeki yıl hizmete açılması planlanıyor.
Konuyla ilgili Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı’ndan teleseli ve telesijen uzmanı Hasan Sağlam ile Türkiye Kayak Federasyonu Başkanlığından Teknik Personel Mustafa Sağlam, […]

Ağrıya kayak tesisi müjdesi

Ağrıya kayak tesisi müjdesi :Ağrı Valisi Musa Işın, uzun zamandır atıl durumda bekleyen Eleşkirt ilçesindeki Güneykaya Kayak Merkezi’nin yeniden hizmete açılacağını açıkladı.
Vali Işın, Vali Yardımcısı Sedat İnci, Eleşkirt Kaymakamı Abdulkadir Okay, Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, Gençlik ve Spor Hizmetleri Şube Müdürü Cemil Budak, Ağrı Kayak Kulübü Başkanı Ali Yılmaz ve diğer yetkililer ile birlikte […]

Küpkıran Kayak Merkezi’nde Sömestr Yoğunluğu

Küpkıran Kayak Merkezi’nde Sömestr Yoğunluğu :Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde, yarıyıl tatili yoğunluğu yaşanıyor.
Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde, yarıyıl tatili yoğunluğu yaşanıyor. Küpkıran Kayak Merkezi yarıyıl tatili dolayısıyla sezonun en hareketli dönemini geçiriyor. Sabah erken saatlerden itibaren Ağrı’nın yanı sıra çevre il ve ilçelerden kayak merkezine gelen çocuklar, kızaklarla kaymanın, anne ve babaları ise snowboard ve kayak […]

Küpkıran Kayak Merkezi’nde Yarıyıl Yoğunluğu

Küpkıran Kayak Merkezi’nde Yarıyıl Yoğunluğu :Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde, yarıyıl tatilinin başlamasıyla yoğunluk yaşandı.
Sabah erken saatlerden itibaren merkeze gelen çocuklar, kızaklarla kaymanın keyfini sürerken, anne ve babaları ise snowboard ve kayak yaptı.
Ağrı Valisi Musa Işın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilerin aileleriyle tatil keyfini Küpkıran Kayak Merkezi’nde çıkardıklarını söyledi.
Ağrı’daki kayak merkezine yabancı turistlerin de geldiğini ifade […]

Küpkıran kayakseverleri ağırlamaya başladı

Küpkıran kayakseverleri ağırlamaya başladı :Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi, kayakseverleri ağırlamaya başladı.
Yılbaşı öncesi etkili olan kar yağışın ardından sporcular ve vatandaşlar, hafta sonu tatilini kayak yaparak geçirmek için Küpkıran Kayak Merkezi’ne akın etti.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Cemil Budak, 1 Ocak itibarıyla hizmet vermeye başlayan kayak tesislerinde yarın resmi sezon açılışı yapılacağını belirtti.
Kar […]

Ağrıda Kayak Sezonu Açıldı

Ağrıda Kayak Sezonu Açıldı :Ağrı’da kayak sezonu açıldı Karakışın etkisi altına altına giren ve kar kalınlığı istenilen seviyeye ulaşan Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde sezon açıldı.
Karakışın etkisi altına altına giren ve kar kalınlığı istenilen seviyeye ulaşan Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde sezon açıldı.
Özellikle hafta sonu kent merkezine 2 kilometre uzaklıktaki Küpkıran Kayak Merkezi’ne akın eden Ağrılılar, bu […]

26 / 2,109