Kategori arsivi: Küpkıran Kayak Merkezi

Milli Kayakçı Sigara Parasına Gençleri Spora Kazandırıyor

Milli Kayakçı Sigara Parasına Gençleri Spora Kazandırıyor :Kayak branşında Türkiye şampiyonluğu bulunan ve kayak antrenörlüğü yapan Yılmaz, gençlerin sigara içmesini engelleyerek, bir paket sigara parasına kayak yapmalarını sağlamayı hedefliyor.
Kayak branşında Türkiye şampiyonluğu bulunan ve kayak antrenörlüğü yapan Ali Yılmaz, (46) gençlerin sigara içmesini engelleyerek, bir paket sigara parasına kayak yapmalarını sağlamayı hedefliyor.
Ağrılı eski milli kayakçı […]

Küpkıran Kayak Merkezi’nde Sömestr Yoğunluğu

Küpkıran Kayak Merkezi’nde Sömestr Yoğunluğu :Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde, yarıyıl tatili yoğunluğu yaşanıyor.
Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde, yarıyıl tatili yoğunluğu yaşanıyor. Küpkıran Kayak Merkezi yarıyıl tatili dolayısıyla sezonun en hareketli dönemini geçiriyor. Sabah erken saatlerden itibaren Ağrı’nın yanı sıra çevre il ve ilçelerden kayak merkezine gelen çocuklar, kızaklarla kaymanın, anne ve babaları ise snowboard ve kayak […]

Küpkıran Kayak Merkezi’nde Yarıyıl Yoğunluğu

Küpkıran Kayak Merkezi’nde Yarıyıl Yoğunluğu :Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde, yarıyıl tatilinin başlamasıyla yoğunluk yaşandı.
Sabah erken saatlerden itibaren merkeze gelen çocuklar, kızaklarla kaymanın keyfini sürerken, anne ve babaları ise snowboard ve kayak yaptı.
Ağrı Valisi Musa Işın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilerin aileleriyle tatil keyfini Küpkıran Kayak Merkezi’nde çıkardıklarını söyledi.
Ağrı’daki kayak merkezine yabancı turistlerin de geldiğini ifade […]

Küpkıran kayakseverleri ağırlamaya başladı

Küpkıran kayakseverleri ağırlamaya başladı :Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi, kayakseverleri ağırlamaya başladı.
Yılbaşı öncesi etkili olan kar yağışın ardından sporcular ve vatandaşlar, hafta sonu tatilini kayak yaparak geçirmek için Küpkıran Kayak Merkezi’ne akın etti.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Cemil Budak, 1 Ocak itibarıyla hizmet vermeye başlayan kayak tesislerinde yarın resmi sezon açılışı yapılacağını belirtti.
Kar […]

Ağrıda Kayak Sezonu Açıldı

Ağrıda Kayak Sezonu Açıldı :Ağrı’da kayak sezonu açıldı Karakışın etkisi altına altına giren ve kar kalınlığı istenilen seviyeye ulaşan Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde sezon açıldı.
Karakışın etkisi altına altına giren ve kar kalınlığı istenilen seviyeye ulaşan Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde sezon açıldı.
Özellikle hafta sonu kent merkezine 2 kilometre uzaklıktaki Küpkıran Kayak Merkezi’ne akın eden Ağrılılar, bu […]

Küpkıranda kayak sezonu açıldı

Küpkıranda kayak sezonu açıldı :Bölgede aralıklarla etkili olan yağışın ardından Kar kalınlığı istenilen seviyeye ulaşan Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde vatandaşlar kayak yapmanın keyfini yaşadı
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Budak: “Kayak merkezimiz acemiler için en iyi pistler arasında yer alıyor”
Bölgedeki yağışın ardından kar kalınlığı istenilen seviyeye ulaşan Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi’nde kayak sezonu açıldı.
İl […]

Kayak merkezlerinde son durum

Kayak merkezlerinde son durum :Doğu’daki kayak merkezlerinde Kar kalınlıkları Konaklı’da 91, Cıbıltepe’de 49, Palandöken’de 45, Küpkıran’da 20 ve Yalnızçam’da 16 santimetre ölçüldü.
Bölgede aralıklarla etkili olan kar yağışı sayesinde, kayak merkezlerinde kar kalınlıkları istenilen seviyeye ulaştı. Dünyada önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erzurum’daki Palandöken ve Konaklı, farklı ülkelerden gelen turistler kayak yapmanın keyfini yaşıyor.
Özellikle Polonya, […]

30 / 1,798