Kategori arsivi: El-Aman kayak merkezi

Doğuda kayak merkezleri şenlendi

Doğuda kayak merkezleri şenlendi :Doğu Anadolu Bölgesinde kar kalınlığının istenilen seviyeye ulaşmasıyla kayak merkezleri yoğun ilgi gördü.
Bitlis’te hafta sonu ve yarıyıl tatilini fırsat bilen vatandaşlar, El-Aman Kayak Merkezine adeta akın etti. Özellikle tatilin keyfini çıkarmaya çalışan öğrenciler gönüllerince eğlendi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Medeni Öztaş, yaptığı açıklamada, kar kalınlığının istenilen seviyeye ulaşmasıyla kayak […]

Bitlisteki kayak merkezlerinde yoğunluk

Bitlisteki kayak merkezlerinde yoğunluk :Hafta boyunca etkili olan kar yağışının yerini güneşli havaya bıraktığı Bitlis’te, vatandaşlar hafta sonunu kayak merkezlerinde geçirdi.
Bitlis’te güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar, kentteki kayak merkezlerine akın etti.
Hafta boyunca etkili olan kar yağışının yerini güneşli havaya bırakmasıyla kentteki kayak merkezlerinde yoğunluk yaşandı. Hafta sonu tatillerini kentteki Nemrut, El-Aman ve Erhan Onur Güler […]

Bitlis Kış Turizminde İddialı

Bitlis Kış Turizminde İddialı :Kar potansiyeliyle kış turizminin ideal kentlerinden olan Bitlis, son yıllarda hizmete giren 3 kayak merkeziyle çok sayıda lisanslı sporcuya ev sahipliği yapıyor.
Türkiye’nin en fazla kar alan illerinden olan Bitlis, El-Aman, Erhan Onur Güler ve Nemrut kayak merkezleriyle kayak merkezi sayısı bakımından da bölgede önemli bir potansiyele sahip.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl […]

18 / 1,713