Kategori arsivi: Ergan Dağı Kayak Merkezi

Uluslararası Dağ Kayağı Dünya Kupası Erzincanda Yapılacak

Uluslararası Dağ Kayağı Dünya Kupası Erzincanda Yapılacak :Uluslararası Dağ Kayağı Federasyonu Başkan Yardımcısı Rebecca Vernova Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Ersan Başar ve beraberindekiler Erzincan Belediye Başkan Vekili Recep Gökalp’i ziyaret ettiler.
11 -12 Şubat tarihlerinde şehrimizde gerçekleştirilecek olan Ergan Dağ Kayağı Dünya Kupası yarışması için Erzincan’da bulunan Uluslararası Dağ Kayağı Federasyonu Başkan Yardımcısı Rebecca Vernova, Türkiye […]

Ergan Dağ Kayağı Dünya Kupası Yarışmasına hazırlanıyor

Ergan Dağ Kayağı Dünya Kupası Yarışmasına hazırlanıyor :Ergan Dağı Kayak Merkezi Dağ Kayağı Dünya Kupası Yarışması’na hazırlanıyor.
Ergan Dağı Kayak Merkezi Dağ Kayağı Dünya Kupası Yarışması’na hazırlanıyor. Avrupa’nın dışında ilk defa Türkiye’de Erzincan Ergan Dağı’n da gerçekleşecek olan Ergan 2017 Dağ Kayağı Dünya Kupası yarışması Yerel Organizasyon Komitesi çalışmaları aralıksız olarak sürdürüyor. 10-12 Şubat 2017 tarihleri […]

Ergan Dağı Kayak Merkezinde Yürütülen Çalışmalar Yerinde İncelendi

Ergan Dağı Kayak Merkezinde Yürütülen Çalışmalar Yerinde İncelendi :Ergan Dağı Kayak Merkezi’nde ki yenileme çalışmaları devam ediyor.
Ergan Dağı Kayak Merkezi’nde incelemelerde bulunan Erzincan ValiSİ Ali Arslantaş, bölgede yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Vali Arslantaş yeniden inşa edilen marka değeri Ergan Dağı Kayak Merkezinin hak ettiği turizm cazibesine ulaştırabilmek için yoğun bir çalışma içerisinde olunduğunu […]

Kış turizm koridoru mercek altında

Kış turizm koridoru mercek altında :Erzurum, Erzincan, Kars kış turizm koridoru mercek altında
Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Avrupa Birliği ile ortaklaşa yürüttüğü ‘Erzurum Erzincan Kars Kış Turizm Koridoru’ projesinde, Avrupalı turizm uzmanları ‘değer zinciri’ çalıştayı düzenledi. Proje yürütücüleri, çalıştayda bölgenin potansiyeli ve satış pazarlama stratejilerini ele aldı.
Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ‘Türkiye Turizm Stratejisi 2023’ kapsamında, Avrupa […]

Tkb Yarar, Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezinde İncelemelerde Bulundu

Tkb Yarar, Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezinde İncelemelerde Bulundu :Türkiye Kayak Federasyonu (TKF) Başkanı Erol Yarar, Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi’nde incelemelerde bulundu.
Yarar, Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, MÜSİAD Erzincan Şube Başkanı Murat Yurt ile birlikte kayak merkezini ziyaret etti.
İncelemeler sonrası açıklamada bulunan Yarar, Ergan Dağı Kayak Merkezi’nin Türkiye’nin nadide bir yeri […]

Kayak merkezinde protokolün kartopu oyunu

Kayak merkezinde protokolün kartopu oyunu :Erzincan`daki Ergan Dağı Kış Sporları Merkezi`nde incelemede Vali Süleyman Kahraman, Belediye Başkanı AK Partili Cemalettin Başsoy kartopu oynadı. Ak Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut, Emniyet Müdürü Doğan İnci ve çevredekilerin de katılmasıyla kartopları havada uçuştu.
Kente 10 kilometre uzaklıktaki Ergan Dağı Kış Sporları Merkezi`nde incelemede bulunan Vali Süleyman Kahraman, AK […]

EMİTT Fuarı’na En Büyük Katkı Erzincan’dan

EMİTT Fuarı’na En Büyük Katkı Erzincan’dan :Bu yıl 20’ncisi düzenlenen, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) sona erdi. Fuar’da her yönleri ile yer alan Erzincan, Merkezle birlikte üç ilçe, Ergan Dağı ve yöresel ürünlerin yer aldığı ayrı ayrı stantlar ile fuarın gözdesi olmasını bildi.
Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen; İllerin yanı sıra, […]

260 / 2,371