Kategori arsivi: 354 Yozgat

Yozgat teleferik tesisi avan projesi

[ 29/03/2016; 14:00 son: 15:00. ] Yozgat teleferik tesisi avan projesi
YOZGAT BELEDİYESİ ETÜT PROJE MÜDÜRLÜĞÜ

TELEFERİK TESİSİ AVAN PROJESİ hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2016/80500
1-İdarenin
a) Adresi : A. Nohutlu Mah. Seyhzade Cad. No:8/1 66100 MERKEZ/YOZGAT
b) Telefon ve faks numarası : […]

Gençlerin kayak ve kaplıca keyfi

Gençlerin kayak ve kaplıca keyfi :Sevgi Evleri öğrencileri öğretmen ve kurum personelleriyle birlikte yarıyıl tatili dolayısıyla Samsun Ladik Kayak Merkezi, Amasya ve Yozgat Sorgun Kaplıcalarına moral ve motivasyon gezisi düzenledi.
Kayak merkezinde kış mevsiminin doğal güzellikleriyle buluşup, doyasıya eğlenen öğrenciler; Sorgun Kaplıcaları’na yapılan gezide ise kaplıca kültürü ile tanışarak bol bol yüzüp stres attılar.
Sevgi Evleri Yetiştirme […]

Başkan Arslan Yozgat Teleferik Projesini Anlattı

Başkan Arslan Yozgat Teleferik Projesini Anlattı :Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, İl Danışma Kurulu’nda projelerini anlattığı konuşmasının ardından gündeme taşınan teleferik projesinin akıbeti hakkında kamuoyunu aydınlattı.
Belediye Başkanı Kazım Arslan, Ak Parti Danışma Kurulu toplantısında yaptığı konuşmada 2016 yılında hayata geçecek projeler hakkında bilgi verirken, Yozgat için çok önemli olan teleferik projesini atladı. Bunun üzerine, “Sayın […]

Yozgat Merkez-Nohutlu Tepesi Teleferik Projesi Etüt proje Hizmeti Alınacaktır

[ 11/02/2016; 14:00 son: 15:00. ] Yozgat Merkez-Nohutlu Tepesi Teleferik Projesi Etüt proje Hizmeti Alınacaktır
YOZGAT BELEDİYESİ ETÜT PROJE MÜDÜRLÜĞÜ

YOZGAT MERKEZ İLE NOHUTLU TEPESİ ARASINA YAPILACAK OLAN TELEFERİK TESİSİ İÇİN ÖN FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2016/13585
1-İdarenin
a) Adresi […]

Yozgat’ın teleferik hayali gerçekleşecek mi

Yozgat’ın teleferik hayali gerçekleşecek mi :Yozgat Belediyesi’nin teleferik müjdesini okurlarına duyuran Yozgat Çamlık’ın haberin vatandaşta büyük yankı buldu.
Yozgat’ın teleferik hayalini gerçekleştirmek için Yozgat Belediyesi’nin ORAN işbirliği ile proje hazırlığına girişmesini okurlarına ‘Yozgat’ın teleferik hayali gerçekleşecek’ yorumuyla duyuran gazetemizin haberi sosyal medya da ve Yozgat kamuoyunda büyük yankı bulması halkın teleferik konusunda ki hassasiyetini ortaya koydu. […]

Yozgat’ın teleferik hayali gerçek oluyor

Yozgat’ın teleferik hayali gerçek oluyor :Yozgat Belediyesi ORAN işbirliği ile tarihi bir projeye adım atmaya hazırlanıyor
Dönemim Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2009 yılındaki Yozgat mitinginde, vatandaşlara verdiği teleferik sözünü gerçekleştirmek için Yozgat Belediyesi harekete geçmeye hazırlanıyor. 2 Etapta düşünülen projede birinci etap Merkez- Çamlık, ikinci etapta ise Merkez-Nohutlu olarak planlanırken projenin kaynağı ORAN olacak. Konuyla ilgili […]

20 / 1,727