Kategori arsivi: Keltepe Kayak Merkezi

Türkiyenin yeni kayak merkezinde çalışmalar hızlandı

Türkiyenin yeni kayak merkezinde çalışmalar hızlandı :Karabük’ün 2 bin 50 rakımlı Keltepe bölgesine yapılan Türkiye’nin yeni kayak merkezinde çalışmalar kış öncesi hızlandı.
Karabük İl Genel Meclisi üyeleri HASAN Yıldırım, Seyfettin dikmen, Hasan Adakan, Ramazan Kahriman, Kamil Ünal, Mehmet Ören ve Ergün Özgün yapım çalışmaları devam eden Keltepe Kayak Tesisinde incelemelerde bulundular.
Müteahhit firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler […]

Keltepe Kayak Merkezi Projesi

Keltepe Kayak Merkezi Projesi :Karabük İl Genel Meclis Üyesi Seyfettin Dikmen, Keltepe Kayak Merkezi Projesiyle ilgili çalışmaların başladığını bildirdi.
Dikmen, gazetecilere yaptığı açıklamada, kente yapılacak yatırımların en önemlisinden birisinin Keltepe Kayak Projesi olduğunu söyledi.
Yetkili firmanın çalışmalarına başladığını belirten Dikmen, “Bu tesisi hem Karabük için hem de bölgemiz açısından çok önemli bir yatırım olarak görüyoruz. Bu yatırım […]

Kartepe Mesire Yerleri Ruhsatlandırılıyor

Kartepe Mesire Yerleri Ruhsatlandırılıyor :Kartepe Belediyesi, Kayak Merkezi Ve Sapanca Gölü Kenarındaki Tesislerin Ruhsatlandırılması İçin Çalişma Başlattı.
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in talimatları doğrultusunda belediye ekipleri, turizm faaliyetlerinin canlanması, kaçak tesisleşmenin önlenmesi ve kayıt dışı ekonomiye izin vermemek adına mesire ve dinlenme yerlerinde ruhsatlandırılma çalışması başlattı.
Kartepe Belediyesi, ilçede turizmin düzenli gelişmesi için çalışmalarda bulunuyor. Kartepe’de büyüyen […]

Keltepe Kayak Merkezi İhale Edildi

Keltepe Kayak Merkezi İhale Edildi :AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Keltepe Kayak Merkezi’nin yapım ihalesinin tamamlanarak kazma vurulacağı müjdesini verdi.
Bir yandan yoğun meclis çalışmalarını sürdüren Karabük Milletvekili Osman Kahveci, diğer taraftan ise Karabük’e yapılacak yatırımları takip ediyor. Orman Genel Müdürlüğü döneminde yaptığı çalışmalar neticesinde yer tahsisini gerçekleştiren ve tesisin kurulacağı alanı Gençlik ve Spor […]

İhale İlanı : Karabük Keltepe Kayak Merkezi Yaptırılacaktır

[ 19/01/2015; 14:30 son: 15:30. ] Karabük Keltepe Kayak Merkezi Yaptırılacaktır
SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ – TESİSLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Karabük Keltepe Kayak Merkezi Yapım işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 21 inci maddesinin e bendine göre pazarlık usulü ile ihale edilecektir.
İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2014/174564
1-İdarenin
a) Adresi : Örnek Mah. Oruç Reis Cad. No:13 Kat:8 06030 ALTINDAĞ/ANKARA
b) […]

Keltepe Kayak Merkezi İhaleye Çıkacak

Keltepe Kayak Merkezi İhaleye Çıkacak :Kalkınma Bakan Yardımcısı ve Karabük eski milletvekili Mehmet Ceylan, Keltepe kayak merkezinin yatırım programına alındığını ve kısa sürede ihale edileceğini söyledi.
Bakan Yardımcısı Ceylan, Karabük’ün uzun yıllar beklediği Keltepe Kayak merkezi için artık somut adımların atıldığını belirterek, “ Keltepe kayak tesisleri için geçtiğimiz haftalarda Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük […]

Keltepe , ‘hüsran tepe’ oldu

Keltepe , ‘hüsran tepe’ oldu : Keltepe için verilen sözler yerinde duradursun, hemen yanı başımızda olanlar isyan ettirdi
Siyasiler Keltepe ile ilgili ‘Görüşmelerimiz sürüyor. Kayak Federasyonu olumlu bir cevap vermesi durumunda derhal çalışmalara başlanacak’ diyedursunlar, komşu il Kastamonu, Ilgaz’daki Yurdum Tepe için Bakanlık ve Kayak Federasyonundan tam destek aldı. Ilgaz Yurdum Tepe için hazırlanan 21 milyon […]

24 / 1,818