Kategori arsivi: 14 Bolu

“Gölcük Tabiat Parkı” turizmin devlerini bekliyor

Bolu Belediye Başkanı Yılmaz: “İddialıyız, bu proje, Türkiye’nin gözbebeğini dünyaya tanıtıcak”
Türkiye’nin gözbebeği “Gölcük Tabiat Parkı” dünya çapında bir cazibe merkezi olma yolunda ilerliyor. Bolu Belediyesi doğa harikası parka, doğal yapısıyla uyumlu yeni tesisler kurulması ve parkın 22 yıllığına işletilmesi için ihaleye çıktı. 19 Aralık’ta yapılacak ihalede, koruma kullanma dengesi gözetilecek ve Gölcük’ün herkesi hayran bırakan […]

Gölcük Teleferik Projesi İhaleye Çıkıyor

Gölcük Teleferik Projesi İhaleye Çıkıyor :Gölcük-Karacasu Teleferik Projesi 17 Şubatta İhaleye Çıkıyor
Bolu Belediyesi Meclis Toplantısı’nın Şubat ayı birinci oturumu yapıldı. Belediye Meclis üyelerinin ve birim müdürlerinin katılımıyla yapılan söz konusu oturumda birçok konu görüşülürken Gölcük-Karacasu arasına yapılması planlanan teleferik projesi de gündeme alındı.
Belediye Başkanlığı, Gölcük-Karacasu arası teleferik sisteminin yapım ve montaj işinde kullanılmak amacıyla herhangi […]

Gölcük-Karacasu Arası Teleferik Sistemi Yaptırılacaktır

[ 17/02/2017; 15:00 son: 16:00. ] Gölcük-Karacasu Arası Teleferik Sistemi Yaptırılacaktır
BOLU BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Gölcük-Karacasu Arası Teleferik Sisteminin Yapımı ve Montajı yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 21 inci maddesinin e bendine göre pazarlık usulü ile ihale edilecektir.
İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2017/35129
1-İdarenin
a) Adresi : AŞAĞI SOKU MAH. ASFALTLAMA ŞANTİYESİ NO:BİLA Merkez/BOLU
b) Telefon ve faks […]

Ataman, Gölcük Teleferik Projesini eleştirdi

Ataman, Gölcük Teleferik Projesini eleştirdi :Bolu Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Başkanı Murat Ataman, Bolu Belediye Meclisi’nin Gölcük ve çevresi ile ilgili aldığı proje kararını eleştirdi.
Yazılı bir basın açıklamasında bulunan TMMOB Başkanı Ataman, Gölcük için teleferik yapılmasını gereksiz bulduğunu belirtti.
TMMOB Başkanı Ataman, yaptığı basın açıklamasında Gölcük’de yapılan projenin gereksiz ve zarar veren cinsten olduğunu […]

Gölcük-Karacasu Arası Teleferik Sisteminin Yapım ve Montajı Yaptırılacaktır (İhale İptal Eilmiştir)

[ 02/02/2017; 15:00 son: 16:00. ] Gölcük-Karacasu Arası Teleferik Sisteminin Yapım ve Montajı Yaptırılacaktır
BOLU BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Gölcük-Karacasu Arası Teleferik Sisteminin Yapım ve Montajı yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 21 inci maddesinin e bendine göre pazarlık usulü ile ihale edilecektir.
İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2017/3379
1-İdarenin
a) Adresi : AŞAĞI SOKU MAH. ASFALTLAMA ŞANTİYESİ NO:BİLA – […]

Yedigöller Milli Parkında Araç Yoğunluğu Teleferikle Önlenecek

Yedigöller Milli Parkında Araç Yoğunluğu Teleferikle Önlenecek :Bolu’da bulunan, doğal güzellikleriyle ünlü Yedigöller Milli Parkı’nda, araç yoğunluğunun önlenmesi için teleferik hattı kurulması planlanıyor.
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile Bolu Belediyesince yurt içi ve yurt dışından binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Yedigöller’in geleceğe taşınması amacıyla çalışma başlatıldı.
Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, kurumda gazetecilere yaptığı açıklamada, çalışmalar […]

Kartalkayada Sezonun İlk Kayağını Çalışanlar Yaptı

Kartalkayada Sezonun İlk Kayağını Çalışanlar Yaptı :BOLU’da yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışının ardından kayak merkezi Kartalkaya’da bulunan oteller sezon hazırlıklarını hızlandırdı.
BOLU’da yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışının ardından kayak merkezi Kartalkaya’da bulunan oteller sezon hazırlıklarını hızlandırdı. Otel çalışanları, kar kalınlığının 25 santime ulaştığı kayak merkezinde sezonun ilk kayağını yaptı.
Köroğlu dağlarının zirvesindeki 2 bin 200 […]

98 / 2,570