Kategori arsivi: 55 Samsun

Akdağ Kayak Merkezine Mevsimin İlk Karı Yağdı

Akdağ Kayak Merkezine Mevsimin İlk Karı Yağdı :Akdağ Kayak Merkezi’ne Mevsimin İlk Karı Yağdı Ladik ilçesinde bulunan Akdağ Kayak Merkezi’ne mevsimin ilk karı yağdı.
Ladik ilçesinde bulunan Akdağ Kayak Merkezi’ne mevsimin ilk karı yağdı.
Hava sıcaklıklarının düşmesiyle Ladik ilçesinin yüksek kesimlerinde yağmur, yerini kar yağışına bıraktı. 2 bin rakımlı Akdağ Kayak Merkezi’ne de mevsimin ilk karı düştü. […]

Keltepe Kayak Merkezi Kışa Hazır

Keltepe Kayak Merkezi Kışa Hazır :Geçen yıl ihalesi yapılan Keltepe Kayak merkezinde yüklenici firma bugün beton atma çalışmalarına başlayacak. Ardından dışarıda imal edilen malzemenin montajına başlanacak
Uzun yıllar Karabük gündemini meşgul eden Keltepe Kayak Merkezi ihalesi 30 Mart 2015 tarihinde yapılmış, hemen ardından Mayıs 2015 tarihinde yer teslimi yapılmıştı.
Yüklenici firma yer teslimi sonrası bölgeye yol sorunu […]

Samsunlu Gençlerin Kayak Keyfi

Samsunlu Gençlerin Kayak Keyfi :Samsun’da 19 Mayıs Gençlik Merkezi üyesi gençler, Ladik Kayak Merkezi’nde doyasıya eğlenerek unutamayacakları bir gün yaşadı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olan Samsun 19 Mayıs Gençlik Merkezi, Gönüllüler ve Tiyatro Kulübü üyelerine Ladik Akdağ’da keyifli bir gün yaşattı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye’nin dört bir yanına yapılan gençlik merkezleri, gençlere hizmet vermeye […]

Gençlerin kayak ve kaplıca keyfi

Gençlerin kayak ve kaplıca keyfi :Sevgi Evleri öğrencileri öğretmen ve kurum personelleriyle birlikte yarıyıl tatili dolayısıyla Samsun Ladik Kayak Merkezi, Amasya ve Yozgat Sorgun Kaplıcalarına moral ve motivasyon gezisi düzenledi.
Kayak merkezinde kış mevsiminin doğal güzellikleriyle buluşup, doyasıya eğlenen öğrenciler; Sorgun Kaplıcaları’na yapılan gezide ise kaplıca kültürü ile tanışarak bol bol yüzüp stres attılar.
Sevgi Evleri Yetiştirme […]

Samsun Akdağ Kayak Merkezine İlgi Artıyor

Samsun Akdağ Kayak Merkezine İlgi Artıyor :Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Akdağ Kayak Merkezinin önemli bir kayak merkezi olma yolunda ilerlediğini söyledi.
Samsun Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Akdağ Kayak Merkezinde Ladik Akdağ Kayak Kulübü öğrencileri ile bir araya geldi, öğrencilerle kayak yaptı.
Özbalcı, “Geleceğimiz olan çocukları spora teşvik etmeye çalışıyoruz. Kış sporları merkezi haline gelen Ladik’te […]

Samsun Ladik Akdağ kayak merkezinde kar kalınlığı 70 cm oldu

Samsun Ladik Akdağ kayak merkezinde kar kalınlığı 70 cm oldu :Samsun’un Ladik ilçesinde bulunan Akdağ Kayak Merkezinde kar kalınlığı 70 santimetreye (cm) ulaştı. Ladik merkezde ise kar kalınlığı 30-35 cm olarak ölçüldü.
Samsun’da günlerdir süren yoğun kar yağışında kar kalınlığının birçok bölgede 50 santimetreye ulaştı. Samsun’da ulaşımda ciddi aksaklıklar yaşandı.
Samsun’da günlerdir süren kar yağışıyla birlikte Cuma […]

Kar, Akdağ Kayak Merkezi’ni hareketlendirdi

Kar, Akdağ Kayak Merkezi’ni hareketlendirdi :Samsun’da etkili olan kar yağışı, Ladik Kayak Merkezi’nde hareketliliği artırdı. 2 hafta öncesine kadar beklentilerin altında ziyaretçiyi ağırlayan Akdağ Kayak Merkezi’nde hareketlilik işletmeleri sevindirdi.
Samsun’da son günlerde etkili olan karyağışı, Ladik Akdağ Kayak Merkezi’nde turizmcileri sevindirdi. İki hafta öncesine kadar beklentilerin altında ziyaretçiyi ağırlayan Akdağ Kayak Merkezi’nde kar kalınlığı 1 metreyi […]

57 / 1,127